Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Tomasz Kammel ostro skrytykowany w programie na żywo, nie mógł nic zrobić. Poszło o Kurskiego. „Byłem zniesmaczony”
Martyna Pałka
Martyna Pałka 13.09.2022 09:31

Tomasz Kammel ostro skrytykowany w programie na żywo, nie mógł nic zrobić. Poszło o Kurskiego. „Byłem zniesmaczony”

Tomasz Kammel
kadr z programu „Hejt Park”

Tomasz Kammel był gościem niedawnego odcinka „Hejt Parku” prowadzonego przez Krzysztofa Stanowskiego. Podczas programu poruszono między innymi temat pracy prezentera w TVP i to, czy dziennikarze kreują się na innych, niż są w rzeczywistości.

Prowadzący program „Pytanie na śniadanie” odpowiedział na kilka niewygodnych pytań prowadzącego show Krzysztofa Stanowskiego. Gwiazdor zdradził między innymi, jak to jest od lat pracować w Telewizji Polskiej i co uważa na temat zachowania swoich kolegów i koleżanek z branży.

Tomasz Kammel szczerze o pracy w Telewizji Polskiej

Krzysztof Stanowski zapytał dziennikarza, o to jak czuje się z faktem, że od 1997 roku pracuje cały czas w tym samym zawodzie. Gospodarz programu „Przejdźmy na TY” zdziwił się, że gwiazdor wciąż nie znudził się posadą w TVP.

Tomasz Kammel wyznał szczerze, że jego praca, pomimo tego, że od lat związana jest z tym samym miejscem, wciąż dostarcza mu nowych wrażeń i emocji, a to wszystko z powodu różnorodnych projektów, w które jest zaangażowany.

-Ja idę do programów, w których za każdym razem wydarzy się coś nowego. To nie jest tak, że ja siądę przy jakimś okienku i przybije ten sam stempel. I muszę to robić, bo nie mam innego wyjścia — zdradził prezenter, opowiadając jednocześnie, że dla niektórych praca jest tylko źródłem zarobku, a dla innych, w tym dla niego, miejscem pełnym inspiracji.

Gwiazdor przytoczył również historię z lat swojej młodości, kiedy to pracował w firmie BMW w dziale produkcyjnym. Miał wówczas okazję porozmawiać z jedną z pracujących tam kobiet, która otwarcie wyznała, że praca służy jej tylko i wyłącznie do zarabiania pieniędzy. W przeciwieństwie do byłej koleżanki z pracy Tomasz Kammel czerpie inspiracje ze swojej posady i uważa, że jest to bardzo ciekawe miejsce.

Tomasz Kammel wypowiedział się o skandalu Piotra Kraśki

W dalszej części wywiadu Krzysztof Stanowski zapytał prowadzącego show „Pytanie na śniadanie” o to, w jaki sposób dziennikarze potrafią tak dobrze udawać kogoś, kim nie są w rzeczywistości.

-Dlaczego Wy, w tej telewizji, jak Wy się nauczyliście tak dobrze udawać dobrych ludzi? Bo jak patrzę na niektóre osoby z telewizji, a potem czytam, jakie są naprawdę i czym się zajmują… – zaczął swoją wypowiedź gospodarz programu.

Tomasz Kammel natychmiast zareagował na krytykę dziennikarza i zapytał go, czy zdarzyło mu się kiedykolwiek przeczytać coś takiego na jego temat. W odpowiedzi usłyszał, że nie. Dowiedział się także, o kogo konkretnie chodziło jego rozmówcy — padły takie nazwiska, jak Piotr Kraśko, Kamil Durczuk, Tamara Gonzalez Perea czy Marcelina Zawadzka.

Gość „Hejt Parku” wyznał, że nie zamierza wypowiadać się na temat prywatnych problemów swoich kolegów i koleżanek z branży i nigdy nie pyta ich o szczegóły ich skandali. Zdradził również, że najbliższy kontakt z wymienionych ma z Piotrem Kraśko, z którym w przeszłości współpracował.

-Nie przestaliśmy się lubić. […] Później Kamil umarł, a byliśmy w trójkę przez jakiś okres naszego życia całkiem blisko i trzymaliśmy komitywę. Nawet się umawialiśmy, że gdzieś pójdziemy pogadać. Jakoś to nie wyszło. Wiesz, że jak tak teraz pytasz, to ja to przemyślę i chyba nawet do niego zadzwonię — powiedział zamyślony Tomasz Kammel.

Zobacz cały wywiad Tomasza Kammela:

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Tomasz Kammel podczas koncertu nagle zwrócił się do publiczności. Miał zaskakującą prośbę
  2. Będzie ślub, ale to nie wszystko. Uczestnicy „Sanatorium miłości” ogłosili radosną nowinę, mają wielkie plany
  3. 17 lat temu TVN wyemitował serial „Niania”. Tamara Arciuch miała z nim wielki problem