Tomasz Kammel śmiało może być zaliczony do grona najbardziej lubianych prezenterów telewizyjnych. Jest w końcu znany ze swojego poczucia humoru, dystansu i pozytywnej energii. Teraz w zabawny sposób chciał skomentować sytuację w kraju, ale mógł przy tym poirytować tych, którym wcale nie jest do śmiechu.

Prezenter udostępnił bowiem w mediach społecznościowych satyryczną grafikę, która obrazuje największy problem, z którym teraz przyszło się borykać Polakom.

Co skomentował Tomasz Kammel?

W ostatnich tygodniach, szczególnie wtedy, gdy zrobiło się już na zewnątrz naprawdę chłodno, głównym politycznym tematem stała się kwestia ogrzewania domów. Prezes PiS, Jarosław Kaczyński na jednej z konferencji mówił nawet, że w piecu trzeba będzie palić wszystkim, za wyjątkiem tych bardzo szkodliwych surowców i odpadów.

Inni politycy sugerowali z kolei, że trzeba się będzie po prostu cieplej ubierać. Niezależnie od rad, część Polaków była mocno niepocieszona, bo stała przed wizją marznięcia przez kilka miesięcy. Dla nich z pewnością nie jest to temat do żartów, a raczej wielkie, trudne wyzwanie.

Tomasz Kammel o kryzysie grzewczym

Można z dużą pewnością stwierdzić, że Tomasz Kammel raczej nie wiąże ledwo końca z końcem, dlatego kwestia ogrzewania i jego kosztów nie powinna być dla niego zbyt dużym problemem. Prawdopodobnie dlatego podchodzi do niej dosyć luźno. Udowadnia to satyryczna grafika, którą udostępnił.

Widać bowiem na niej leżące w łóżku małżeństwo. Na jednej stronie jest też mnóstwo kotów, które dogrzewają jedną z osób. Druga za to stwierdza, nawiązując do miejscowych ciepłowni, że u niej jeszcze nie grzeją. Myślicie, że prezenter dostał kilka niewybrednych wiadomości prywatnych w odpowiedzi na ten rysunek?

Zobacz post:

Tomasz Kammel
instagram.com/tomaszkammel

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Zapytali byłą partnerkę Tomasza Kammela o jego oświadczenie ws. orientacji, zaskakujące słowa. „Jestem tym zmęczona”
  2. Ekipa Katarzyny Dowbor przeszła samą siebie. Prowadząca „Nasz nowy dom” przekazała rodzinie wspaniałe wieści
  3. Nie będzie Sylwestra TVN 2022/2023 w Warszawie. Ujawniono powód zaskakującej decyzji

Geodeta z wykształcenia, z pasji dziennikarz. Interesuję się piłką nożną, muzyką i wszystkim, co jest w stanie mnie rozbawić. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@lelum.pl