Tomasz Kammel znany jest ze swojego poczucia humoru. Prezenter, choć zawsze trzyma fason i wręcz emanuje profesjonalizmem, lubi żartować, również z siebie. Najlepszym tego przykładem jest jego ostatnia relacja na Instagramie.

Prezenter opublikował bowiem zabawne nagranie z TikToka na jego temat i postanowił ten żart pociągnąć dalej. Można założyć, że obserwujący mieli niezły ubaw.

Tomasz Kammel tworzył disco polo?

Prowadzący „Pytania na śniadanie” udostępnił nagranie popularnego na TikToku użytkownika o pseudonimie Sołtys Lubelszczyzny, który w humorystyczny sposób stwierdził, że Tomasz Kammel jest podobny do wokalisty zespołu „Skaner”.

– To, że był prowadzącym „Randki w ciemno”, że prowadzi teraz „Pytanie na śniadanie”, to wiedziałem. Ale Panie Tomasz Kammel, ja nie wiedziałem, że Pan był wokalistą „Skanera”. Szanuję twórczość — stwierdził ironicznie internauta.

Wspomnianym muzykiem jest Robert Sasinowski, który do dziś pozostaje liderem i wokalistą rzeczonego zespołu disco polo. Faktycznie trzeba przyznać, że mężczyzna był za młodu bardzo podobny do Tomasza Kammela. Jak się zresztą okazało, nie tylko on.

Tomasz Kammel jechał w Tour de France?

Prezentera ewidentnie rozbawiło porównanie. Jak się jednak okazuje, Sasinowski nie jest jedynym mężczyzną łudząco podobnym do Kammela. Gwiazdorowi TVP widocznie już wcześniej sugerowano innych sobowtórów, bo postanowił pociągnąć żart i opublikował zdjęcie z jednego z wyścigów Tour de France z przeszłości. Pewien znajdujący się na fotce kolarz wygląda identycznie jak prowadzący „Pytania na śniadanie”

– Przypominam, że byłem też kolarzem z sukcesami w Tour de France ironizował prezenter.

Zobacz zdjęcia:

Tomasz Kammel
instagram.com/tomaszkammel
Tomasz Kammel
instagram.com/tomaszkammel

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. „Pytanie na śniadanie”. Tomasz Kammel „oświadczył się” koleżance na wizji. Zadziwiający żart prezentera
  2. On jest gwiazdą TVP, ona zupełnie innej stacji. Wielu nie dawało im żadnych szans
  3. „Ślubu nie będzie”. Gwiazda TVP rozstała się z partnerem. Zabrała dzieci i wyjechała z Polski

Geodeta z wykształcenia, z pasji dziennikarz. Interesuję się piłką nożną, muzyką i wszystkim, co jest w stanie mnie rozbawić. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@lelum.pl