Tomasz Kammel i Izabella Krzan to zdecydowanie jedna z najbardziej zgranych par prezenterów w polskiej telewizji. Lubią spędzać ze sobą czas, a przy tym wygłupiać się, czego dowodem jest kuriozalne zdjęcie, które opublikowała ostatnio prowadząca programu „Pytanie na śniadanie”.

To uwiecznia bowiem prezenterów w mocno nietypowej pozycji. Krzan chciała w ten sposób nieco zachęcić widzów do oglądania poniedziałkowego wydania show, w którym pojawiła się wraz z Tomaszem.

Tomasz Kammel na plecach Izabelli Krzan

Na wspomnianej fotce, którą Izabella Krzan wrzuciła do mediów społecznościowych widać, jak Tomasz Kammel wskoczył jej na plecy. Prezenterka, choć jest piękną kobietą, jest także dosyć postawna, więc była w stanie utrzymać kolegę w pozycji „na barana” i to pomimo tego, że miała na sobie szpilki!

Cały obrazek wygląda niezwykle komicznie, również ze względu na mocno zmieszaną minę Kammela, który chyba nie dowierzał, że znalazł się w takiej pozycji. Iza nawiązała do zdjęcia w opisie, przy okazji zapraszając widzów przed telewizory.

– Poniedziałkowe wydanie dźwigniemy razem ironizowała prezenterka.

Faktycznie im się to udało, bo odcinek był naprawdę ciekawy. Prowadzący gościli, chociażby Laurę Bączkiewicz, która została reprezentantką Polski podczas nadchodzącego konkursu Eurowizji Junior. Rozmawiali też z ekspertami o różnych, prozdrowotnych kwestiach, tak ważnych przy obecnym ochłodzeniu.

Tomasz Kammel o współpracy z Izabellą Krzan

Gdy obydwoje prowadzą „Pytanie na śniadanie”, ich media społecznościowe są dosłownie przepełnione zabawnymi filmikami zza kulis, po których widać jak dobrze Iza i Tomasz się dogadują. Kammel opowiedział o współpracy ze swoją koleżanką nieco więcej w ostatniej rozmowie z Krzysztofem Stanowskim.

Prezenter przyznał, że ma ogromne szczęście do współprowadzących i już z wieloma paniami świetnie mu się pracowało. Nie inaczej jest w przypadku Izabelli, bo pracę z nią określił mianem przyjemności. Dodał też, że jest szalenie inteligentną osobą. Zwrócił przy tym uwagę na to, jak dobrze się z nią dogaduje, pomimo różnicy wieku. Krzan jest bowiem od niego aż od 25 lat młodsza.

Zobacz zdjęcie:

Tomasz Kammel
instagram.com/tomaszkammel

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Zapytali byłą partnerkę Tomasza Kammela o jego oświadczenie ws. orientacji, zaskakujące słowa. „Jestem tym zmęczona”
  2. Do końca tęsknił za ukochaną Henryką. Franciszek Pieczka był niesamowicie wdzięczny żonie, zrobiła dla niego piękną rzecz
  3. Ujawniono, co wyprawia się w domu Marka Kondrata i 38 lat młodszej żony. Antonina Turnau trzyma męża krótko?

 

Geodeta z wykształcenia, z pasji dziennikarz. Interesuję się piłką nożną, muzyką i wszystkim, co jest w stanie mnie rozbawić. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@lelum.pl