Tomasz Kammel: wzrost prezentera Telewizji Polskiej jest imponujący. Prowadzący The Voice of Poland jest o wiele wyższy niż może nam się wydawać. Sprawdź, ile ma wzrostu.

Tomasz Kammel jest jednym z najpopularniejszych prezenterów telewizyjnych w Polsce, który za poprowadzenie imprezy może liczyć na największe stawki w branży. Dziennikarz znany z prowadzenia programów TVP to przystojniak, do którego wzdycha wiele kobiet. Tomasz Kammel: wzrost gwiazdora naprawdę może zaskoczyć. 

Tomasz Kammel: wzrost

Oglądając gwiazdy w telewizji ciężko ocenić jak wyglądają one na żywo. Nie jest tajemnicą, że kamera dodaje kilka kilogramów, a jej ustawienie może powiększyć lub zmniejszyć daną postać. Tomasz Kammel przed kamerą występuje już od kilkunastu lat, gdzie widnieje jako dość szczupły mężczyzna o dość niskim wzroście, jednak naprawdę jest o wiele wyższy niż na ekranie. Tomasz Kammel: wzrost prezentera zaskakuje; dziennikarz mierzy aż 190 centymetrów. To niemałe zaskoczenie dla jego fanów.

Kim jest partnerka Tomasza Kammela?

Jak już wcześniej wspomnieliśmy Tomasz Kammel to bardzo przystojny mężczyzna, do którego wzdycha wiele kobiet, toteż nie ma się co dziwić, że po jego rozstaniu z Katarzyną Niezgodą nie pozostał długo singlem. Z kim spotyka się prezenter TVP? Jak informuje Super Express wybranką dziennikarza jest tajemnicza Katarzyna, która jest dyrektorem marketingu w jednej z firm alkoholowych. Prywatnie ma dwóję dzieci, z którymi Kammel ponoć ma świetny kontakt. Jak dodaje tabloid prezenter przedstawił już swoją ukochaną znajomym.

– Po jednym z odcinków Dance dance dance Tomek zabrał Katarzynę na afterparty do modnego warszawskiego klubu. Przyszli później, trzymali się za ręce i nie kryli tego, co ich łączy – zdradził ktoś z produkcji programu, o czym poinformował Super Express

Wydaje się, że tym razem Tomasz Kammel będzie bardziej powściągliwy i nie ujawni szybko swojego związku, tak jak zrobił to w przypadku Katarzyny Niezgody. Nam pozostaje jedynie czekać, aż para wspólnie się pokaże.

Zobacz zdjęcia Tomasza Kammela :

Tomasz Kammel: wzrost
instagram.com@tomaszkammel

Tomasz Kammel: wzrost prezentera może zaskoczyć.