Tomasz Kammel z partnerką nie kryją się z łączącym ich uczuciem. Gwiazdor TVP pokazał się w towarzystwie tajemniczej szatynki i jej córki. Para spotkała się niedawno na romantycznej kolacji, podczas której doszło do pewnego przykrego incydentu. Jak zareagował Kammel? Postąpił naprawdę wzorowo! Kim jest szczęściara, z którą zdecydował się spędzić tamten pamiętny wieczór?

Od czasu, gdy rozstał się ze swoją wieloletnią partnerką Katarzyną Niezgodą, bywał łączony przez media z różnymi kobietami. Jednak najwyraźniej gwiazdor potrzebował czasu na znalezienie idealnej kandydatki, ponieważ dopiero od niedawna jest regularnie widywany w towarzystwie tej samej damy. Co najciekawsze, zakochanym ostatnio towarzyszyła jej córka. Wiemy, gdzie się wybrali we troje! Wszyscy świetnie się bawili do momentu, kiedy wydarzył się pewien niefortunny wypadek. Na szczęście dziennikarz stanął na wysokości zadania i uratował sytuację! 

Tomasz Kammel z partnerką na randce

Jak podaje portal fakt.pl, Tomasz Kammel i jego nowa wybranka z córką zdecydowali się na wyjście do jednej z popularnych warszawskich restauracji. Tam zostali przyłapani przez paparazzi, którzy wykonali całej trójce kilka zdjęć. Tak trwali pogrążeni w rozmowie, popijając napoje dla ochłody, kiedy wydarzył się mały wypadek.

Według informacji fakt.pl kelnerka przez przypadek wylała na córkę wybranki dziennikarza zupę! Tomasz Kammel natychmiast wstał i zaczął czyścić jej poplamione spodenki oraz bluzkę. Gwiazdor TVP wykazał się przy tym naprawdę sporym zaangażowaniem!

Wygląda na to, że prowadzący Pytanie na Śniadanie i córka jego nowej partnerki muszą naprawdę się lubić, skoro nie miała nic przeciwko, żeby udzielił jej pomocy w tak kłopotliwej sprawie. Po kolacji wszyscy troje udali się na spacer ulicami Warszawy. Tomasz Kammel z partnerką natychmiast wzięli się za ręce, co oczywiście nie uszło uwadze czujnych paparazzi. 

Kim jest partnerka Tomasza Kammela?

Według ustaleń fakt.pl partnerka Tomasza Kammela jest dyrektorką znanej firmy, która zajmuje się produkcją napojów alkoholowych. Kobieta ma na imię Katarzyna. 

Jak podaje se.pl, nowa miłość dziennikarza TVP jest bardzo podobna do jego poprzedniej partnerki, czyli Katarzyny Niezgody. Obie panie są niższymi od Kammela szatynkami o kobiecej i pełnej figurze. Najwyraźniej prowadzący Pytanie na Śniadanie upodobał sobie właśnie ten typ urody!

Tomasz Kammel z partnerką są regularnie widywani w różnych miejscach publicznych. Chętnie okazują sobie czułości i zawsze trzymają się za ręce. Wygląda na to, że ich miłość cały czas rozkwita! Czy niedługo gwiazdor zdecyduje się wprowadzić swoją ukochaną na salony? Na razie nie publikują nawet wspólnych zdjęć w social mediach!

ZOBACZ ZDJĘCIA TOMASZA KAMMELA:

tomasz kammel z partnerką
fot. instagram.com @tomaszkammel

Tomasz Kammel z partnerką zostali przyłapani przez paparazzi podczas wieczornej kolacji. 

tomasz kammel z partnerką
fot. instagram.com @tomaszkammel

Dziennikarz TVP pomógł córce swojej ukochanej, kiedy na dziewczynkę została wylana zupa. 

tomasz kammel z partnerką
fot. instagram.com @tomaszkammel

Na razie Tomasz Kammel utrzymuje tożsamość swojej partnerki w tajemnicy. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Edyta Herbuś – PIOTR BUKOWIECKI, WIEK, WZROST, PARTNER, WŁOSY, WAGA
  2. Mały niedźwiadek torturowany przez grupę ludzi. Maleństwo wyło z przerażenia
  3. Gwiazda TVN wzięła ślub! Jej przepiękna suknia i boski partner wywołały zachwyt
  4. Jak ubrać się do Włoch? Wyglądaj superstylowo i z klasą
  5. Przystojny piłkarz zaręczył się ze swoją znaną narzeczoną! Gdy zobaczycie ten OGROMNY diament, zdębiejecie

źródła: se.pl, fakt.pl

Poprzedni artykułMężczyzna utuczył swoją dziewczynę z zazdrości. Kobieta po rozstaniu ma figurę jak trenerka fitness
Następny artykułMarta Wierzbicka schudła i wzbudziła kontrowersje. Fanom nie podoba się jej wygląd: „Skóra i kości”
Redaktorka działu show-biznes w Lelum.pl. Absolwentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim. Publikowała w Onecie, „Gali”, Szajn i „Maglu”. Kocha sztukę i literaturę. Miłośniczka psów, kawy i seriali. Typowy millennials.