Tomasz Kammel zaszczepił się przeciw COVID-19. O swoim szczepieniu poinformował fanów za pośrednictwem Instagrama. Zadedykował je wszystkim swoim bliskim, a także zmarłej z powodu koronawirusa koleżance, która przez długi czas pracowała, jako garderobianka w Pytaniu na śniadanie.

Od początku trwania pandemii koronawirusa Tomasz Kammel należał do ścisłych zwolenników przestrzegania obostrzeń i dbania o dobro innych ludzi. Teraz dziennikarz sam zaszczepił się przeciw COVID-19 i jest z tego powodu wyraźnie zadowolony.

Tomasz Kammel zaszczepił się na koronawirusa

Walka z koronawirusem jest koniecznością do zażegnania pandemii i z dnia na dzień przybywa osób, które szczepią się przeciw COVID-19. Szczepionki od firm: Pfizer, AstraZeneka, czy Moderna zostały zaakceptowane i przyjęte przez mnóstwo gwiazd polskiego show-biznesu.

Teraz do grona tych osób dołączył Tomasz Kammel, który za pośrednictwem Instagrama pochwalił się przyjętą dawką szczepionki. Dziennikarz jest wyraźnie zadowolony, że miał do tego sposobność. Co więcej, zadedykował ją wszystkim bliskim sobie osobom, a także zmarłej na COVID-19 koleżance z Pytania na śniadanie.

– Dla mamy, dla ojca, dla przyjaciół, dla siebie, dla wszystkich i dla Kasi, naszej przekochanej garderobianej z @pytanienasniadanie, która zmarła na #covid – zaszczepiłem się – napisał na Instagramie Tomasz Kammel.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

 

Tomasz Kammel przyjął szczepionkę od firmy Pfizer. Pod opublikowanym zdjęciem pojawiło się kilka komentarzy sugerujących, że mógł zaszczepić się poza kolejnością. Dziennikarz wyjaśnił, że urodził się w roku 1971, a zatem szczepienie już go obejmowało.

Słynne osoby zaszczepione przeciw koronawirusowi

 Z uwagi na to, że pandemia koronawirusa nie oszczędza szczególnie osób starszych, to właśnie oni jako pierwsi stoją w kolejce do szczepienia. I tak z dnia na dzień tę możliwość uzyskują coraz młodsze osoby.

W polskim show-biznesie mogliśmy usłyszeć o wielu osobach, które już poddały się szczepieniu. Można zaliczyć do nich m.in.: Marylę Rodowicz, Wiktora Zborowskiego, Krystynę Jandę, Katarzynę Grocholę, Artura Barcisia, Karolinę Korwin-Piotrowską, czy Bogusława Lindę.

Oczywiście na tym lista znanych, zaszczepionych się nie kończy. Wśród nich znajdują się także: Andrzej Chyra, Małgorzata Ostrowska, Szymon Hołownia, Krzysztof Czeczot, czy Kuba Sienkiewicz.

Teraz to grono uzupełnił Tomasz Kammel. Zalecamy stosowanie się do wymogów reżimu sanitarnego i rozsądek. Dziś odnotowano 7 283 nowych i potwierdzonych przypadków zakażenia koronawirusem w Polsce.

Zobacz zdjęcie:

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Tomasz Kammel (@tomaszkammel)

Tomasz Kammel zaszczepił się przeciw COVID-19.

Artykuły polecane przez Redakcję Lelum: 

Źródło: instagram.com

Poprzedni artykułNie żyje Łukasz K. Smutny finał poszukiwań
Następny artykułBartosz Arłukowicz złożył przełomową propozycję ws. szczepień. Dotyczy seniorów i innych „grup kluczowych”
Redaktor w Lelum.pl. Absolwent Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Pracował dla Radia Centrum w Lublinie oraz portalu sportowego iGol.pl. Pasjonat sportu, w szczególności piłki nożnej, hip-hopu i dobrego kina. W wolnych chwilach pisze wiersze i teksty muzyczne. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl