Tomasz Kot po zagraniu w nominowanym do Oscara w czterech kategoriach filmie Zimna wojna, nie musiał długo czekać na kolejne propozycje. Tym razem aktor pojawi się w zagranicznej produkcji na podstawie bestsellerowej powieści. Czy uda mu się podbić Hollywood?

Tomasz Kot nie może skarżyć się na brak propozycji zawodowych. Już zdążył pojawić się w serialu produkcji BBC, a niedawno ujawniono, że ma zagrać główną rolę w filmie biograficznym o Tesli. Teraz aktor dostał kolejną rolę w zagranicznym filmie. Furtka do międzynarodowej kariery Tomasza Kota jest szeroko otwarta.

Tomasz Kot w zagranicznym filmie

Tomasz Kot zdobył rolę w thrillerze psychologicznym A Perfect Enemy na podstawie bestsellerowej powieści Kosmetyka wroga autorstwa Amélie Nothomb. Reżyserem filmu ma być pochodzący z Hiszpanii Kike Maíllo

Aktor podzielił się wiadomością o nowej roli na Instagramie.

– Szanowni Państwo! Właśnie ogłoszono moją nową przygodę międzynarodową! Już za chwilę będę miał zaszczyt polatać trochę po świecie z reżyserem Kike Majlo, robiąc film pt. „A perfect enemy” – napisał Tomasz Kot.

tomasz kot
fot. filmpolski.pl

Kolejny sukces aktora

Kike Maíllo odpowiada już za wiele filmów, w tym Eva, Powołanie i dostępne na Netfliksie Toro. Reżyser został wyróżniony nagrodę specjalną na Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Wenecji oraz statuetkę Goya dla najlepszego debiutu reżyserskiego. 

Teraz w roli głównej nowego filmu hiszpańskiego reżysera zobaczymy polskiego aktora. Tomasz Kot będzie grał u boku południowoafrykańskiej aktorki Atheny Strates. Postacie pary aktorów spotkają się na paryskim lotnisku, a przypadkowe spotkanie odmieni ich życie.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

tomasz kot: the chemical brothers
fot. screen z youtube.com canalplus

Tomasz Kot wystąpi w filmie hiszpańskiego reżysera.

ile zarabia tomasz kot
fot. Agnieszka Kot instagram.com/agnikot

Aktor nie może skarżyć się na brak propozycji zawodowych.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Od 12-letniego Aleksandra żądają 2,5 mln złotych. Rodzice tłumaczą go chorobą
  2. Uwielbiany muzyk opowiedział o tym, jak został ojcem w wieku 23 lat: „Zniszczyło mnie to
  3. Agnieszka Woźniak-Starak w pierwszym wywiadzie po śmierci Piotra. „Mam poczucie, że nic gorszego mnie już w życiu nie spotka”
  4. Zbigniew Zamachowski znów trafił do szpitala! Jego żona wszystko zrelacjonowała
  5. Barbara Kurdej-Szatan pochwaliła się niezwykłym talentem męża. Uwagę fanów przykuł jednak inny szczegół
  6. Cios w samo serce matki. Chodzi o 16-letnią córkę Pakosińskiej z kabaretu
  7. Kim był 30 lat młodszy kochanek Beaty Tyszkiewicz? Informacje ścinają z nóg
Poprzedni artykułŚlub Lecha Wałęsy i Danuty Wałęsy odbył się 50 lat temu. Para obchodzi złote gody
Następny artykułDziadek uwielbianej piosenkarki popełnił samobójstwo. Rodzinna tragedia gwiazdy
Redaktorka działu show-biznes w Lelum.pl. Skończyła filologię niemiecką i amerykanistykę. Interesuje się życiem gwiazd i historią ruchów lewicowych na świecie. W wolnych chwilach ogląda polskie filmy z lat 60.