Tomasz Sekielski nieprawdopodobnie schudł. Dziennikarz umieścił w sieci zdjęcie, na którym wygląda zupełnie inaczej, nie byłoby łatwo go rozpoznać na pierwszy rzut oka – a to dlatego, że mężczyzna schudł aż 70 kilogramów.

Tomasz Sekielski postanowił wziąć się za siebie. W filmiku, który nagrał na swoim Instagramie, oficjalnie przyznał, że w najgorszym momencie swojej otyłości ważył aż 185 kg. Postanowił więc wziąć się za siebie, efekty są zdumiewające.

Tomasz Sekielski schudł 70 kg

Dziennikarz postanowił jakiś czas temu zamieścić na swoim Instagramie filmik, w którym opowiedział o swoim problemie z nadwagą. Przyznał w nim, że ważył ponad 185 kilogramów. Z tego względu mężczyzna zdecydował się na operację pomniejszenia żołądka.

– Po konsultacjach z lekarzami i badaniach, uznałem, że nie ma odwrotu. Dlatego poddałem się operacji bariatrycznej. To wielki krok w mojej walce o zdrowie i życie – przyznał w nagraniu dziennikarz. 

  1. Ukochana przez Polaków gwiazda „Rancza” pojawi się w hicie TVN. Widzowie będą zachwyceni, wielki powrót
  2. Nagle zauważyła u siebie obrzęki na nogach i osłabienie mięśni. Wszystko przez jeden produkt, od razu z niego zrezygnowała
  3. Jeśli kupiłeś popularny w sezonie letnim produkt, lepiej od razu go wyrzuć. GIS wykrył niebezpieczną bakterię, zagraża zdrowiu

Wspaniałe efekty

Na ostatnim zdjęciu dziennikarza możemy wreszcie zobaczyć efekty jego ciężkiej pracy. Sekielski pozuje w towarzystwie swojego terapeuty i trenera Mariusza Kurpińskiego. Gdyby nie jego kruczoczarna broda, trudno byłoby rozpoznać, że to on.

– Ten miły facet po prawej to Mariusz Kurpiński, który podjął się przygotowania mnie pod względem fizycznym do pokonania 12 wyzwań Sekielskiego. Nie będzie łatwo, to wiedzieliśmy, ale nie zamierzamy się poddać. Już -70 kg na liczniku – pochwalił się dziennikarz.

Fani komentują post:

– Ale świetnie pan wygląda Panie Tomaszu. Szacunek za wytrwałość – pisze jedna z internautek. 

– Gratulacje. Kibicuje Panu z całych sił – wspierają inni.

Tomasz Sekielski mimo ostatnio zapracowanego czasu naprawdę dokonał wielkiej przemiany. Oby był wytrwały i trwale poprawił swoje zdrowie. Na szczęście może liczyć na pomoc ukochanej żony, która bardzo go wsparła w tej niełatwej walce.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

tomasz sekielski
fot. instagram.com/tomaszsekielski

W utrzymaniu diety i walki o swoje zdrowie wspiera dziennikarza znany fizjoterapeuta Mariusz Kurpiński.

tomasz sekielski
instagram.com/tomaszsekielski

Dziennikarz przyznał, że ważył nawet 185 kg.

tomasz sekielski
fot. instagram.com/tomaszsekielski

Dziennikarz zmienił się nie do poznania.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Jarosław Kaczyński nagle przerwał milczenie i przemówił. Zatrważające, wielu będzie wściekłych
  2. Chcą wprowadzić do kraju kolejne restrykcje. Zaskakująca odpowiedź premiera europejskiego kraju
  3. Wierny pies nie chciał opuścić nieprzytomnego pana na krok. Zdjęcia rozczulają do łez
  4. Wielu podejrzewało Agatę Buzek o zaburzenia odżywiania, aktorka jest chudziutka. Prawda o jej figurze jest bardzo smutna
  5. Kim był ojciec Rafała Trzaskowskiego? Wiele nieprawdziwych historii trafiło do sieci, znamy niezwykłą prawdę
  6. Zła informacja dla wszystkich posiadaczy kont w bankach. Podjęto już decyzję

źródło: jastrzabpost.pl

 

Redaktorka w Lelum.pl. Studentka kulturoznawstwa na UKSW w Warszawie. Wielbicielka jogi. Codziennie zaczyna poranek od powitania słońca i medytacji. W każdej wolnej chwili czyta książki. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl