Tomasz Sekielski: żona dziennikarza nie jest związana z mediami. Zdecydowała się wybrać zupełnie inną ścieżkę zawodową. To prawdziwa specjalistka w swojej dziedzinie, która oddaje się pasjom na sto procent. Kim dokładnie jest Anna Sekielska? Będziecie pod wrażeniem jej osiągnięć!

Tomasz Sekielski od kilku dni nie schodzi z pierwszych stron gazet i portali, a wszystko za sprawą głośnego i kontrowersyjnego filmu Tylko nie mów nikomu. Media skupiły się nie tylko na kulisach kręcenia dokumentu, lecz także życiu osobistym reżysera. Co udało im się odkryć? Tomasz Sekielski: żona dziennikarza nie pracuje w mediach, jednak ani kamera, ani słowo pisane nie są jej obce. Z mężem wzajemnie się inspirują i stanowią duet, którego nikt i nic nie pokona! 

Tomasz Sekielski: żona dziennikarza ma wiele pasji. Kim jest Anna Sekielska?

Anna i Tomasz Sekielscy są małżeństwem już od wielu lat. Para doczekała się dwojga dzieci, które dziś mają po kilkanaście lat – Julii i Łukasza. Cała rodzina darzy ogromną miłością zwierzęta, o czym najdobitniej świadczy fakt, że mieszka z nimi aż pięć psów i cztery koty.

Tomasz Sekielski: żona reżysera Tylko nie mów nikomu jest szefową popularnego wydawnictwa Od deski do deski. Jako wielka miłośniczka Podlasia zdecydowała się dzielić swoją pasją z innymi, oprowadzając wycieczki z ramienia Polskiego Towarzystwa Turystyczno-Krajoznawczego. 

Anna Sekielska jest także współprowadzącą bloga Za białym płotkiem, gdzie w ramach rubryki A Tomek powiedział… Z notatnika Anny Sekielskiej dzieli się swoimi przemyśleniami na różne tematy oraz zabawnymi anegdotkami z życia rodzinnego. Inną pasją żony Tomasza Sekielskiego są tatuaże, którymi chętnie chwali się na Instagramie. 

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Co to jest Sekielski Sunday Night Live?

Tomasz Sekielski utrzymuje stały kontakt z fanami za pośrednictwem social mediów. Szczególną popularnością cieszy się m.in. Sekielski Sunday Night Live. To internetowy program publicystyczny, w którym dziennikarz rozmawia z gośćmi oraz… swoją żoną.

Tomasz Sekielski: żona reżysera Tylko nie mów nikomu regularnie pojawia się w programie męża i jak podaje natemat.pl, to właśnie te odcinki są uważane za najciekawsze. Szczególnie że między parą „prowadzących” można łatwo dostrzec porozumienie bez słów i chemię. Oboje posiadają także spory talent komediowy.

Spodziewalibyście się, co robi żona Tomasza Sekielskiego? Anna Sekielska jest naprawdę interesującą osobą, która stara się przekuwać swoje liczne pasje na prace. 

ZOBACZ ZDJĘCIA: 

tomasz sekielski żona
fot. instagram.com @anna_sekielska

Tomasz Sekielski: żona dziennikarza nie zajmuje się mediami. 

tomasz sekielski żona
fot. instagram.com @tomaszsekielski

Anna Sekielska wspiera twórczość swojego męża. 

tomasz sekielski żona
fot. instagram.com @tomaszsekielski

Łączy ich ogromne poczucie humoru oraz miłość do zwierząt. 

Redaktorka działu show-biznes w Lelum.pl. Absolwentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim. Publikowała w Onecie, „Gali”, Szajn i „Maglu”. Kocha sztukę i literaturę. Miłośniczka psów, kawy i seriali. Typowy millennials.