Tomasz Sekielski to polski dziennikarz telewizyjny i radiowy. Scenarzysta i reżyser filmu dokumentalnego „Tylko nie mów nikomu” ostatnimi czasy wywołał niemałe zamieszanie wokół swojej osoby. Kim jest Tomasz Siekielski? Poznajmy słynnego dziennikarza nieco bliżej.

Określany mianem „najodważniejszego dziennikarza w kraju” rozpoczynał swoją karierę w dość nietypowy sposób. Dziennikarstwo nie było pierwszą, obraną przez niego ścieżką. Skąd pochodzi Tomasz Sekielski? Czy Tomasz Sekielski ma dzieci?

Gdzie pracuje Tomasz Sekielski?

Pierwszym miejscem pracy Tomasza Sekielskiego było katolickie radio VOX w Bydgoszczy, następnie Radio Wawa oraz Radio dla Ciebie. W latach 1997-2006 był reporterem Faktów TVN i prowadzącym piątkowego wydania Kropki nad i. 

Sekielski zrezygnował z pracy w TVN na rzecz innych projektów:

– Decyzja o odejściu z TVN była dla mnie bardzo trudna. Spędziłem tam kawał mojego życia. Wiele zawdzięczam tej stacji, moje największe zawodowe osiągnięcia są związane z TVN-em, ale nadszedł czas na nowe wyzwania. Patrzę przed siebie i wierzę, że to, co najlepsze, jeśli chodzi o zawodowe osiągnięcia, jest wciąż jeszcze przede mną – czytamy na stronie wirtualnemedia.pl 

W latach 2013-2016 dziennikarz był związany z TVP1. Z początkiem zeszłego roku Sekielski zaczął prowadzić swój kanał na platformie Youtube

Tomasz Sekielski- pochodzenie

Dziennikarz urodził się w Bydgoszczy. Jego ojciec nauczał języka rosyjskiego w jednym z liceów. Sam Sekielski ukończył technikum budowlane. Jak przyznał w jednym z wywiadów dla Gazety Wyborczej, dobrze wspomina swoje dzieciństwo:

– Mieszkaliśmy w bloku na Bartodziejach, na parterze, co miało mnóstwo plusów, ale też minusy. Wszystko było słychać. Mieliśmy swój ogródek przydomowy, dwa metry na dwa, kiedy kumple po lekcjach biegli już na dwór, my z bratem musieliśmy przymusowo pielić ogórki, albo pomidory – opisał. 

Tomasz Sekielski Anna Sekielska 

Tomasz Sekielski: Żona dziennikarza nie jest związana z mediami. Wraz z mężem, w 2015 roku przeprowadziła się ze stolicy na Podlasie, gdzie pełni rolę licencjonowanego przewodnika. Para ma dwójkę dzieci- Julię i Łukasza.

Anna Sekielska gościnnie występowała w poszczególnych odcinkach programu internetowego Saturday Night Live. Serie z jej udziałem cieszyły się ogromną popularnością wśród widzów. 

Tomasz Sekielski film

11 maja odbyła się głośna premiera filmu dokumentalnego Tylko nie mów nikomu. Dziennikarz poruszył w nim kontrowersyjny, acz niezwykle ważny temat, jakim jest pedofilia w polskich kościołach. Ujęte w nim kadry były szokiem dla wielu internautów, którym ciężko jest przejść obojętnie obok poruszonego tematu. Produkcja została obejrzana przez miliony widzów.

Tomasz Sekielski- brat 

Niewiele osób zdaje sobie sprawę z faktu, że za odważnym projektem stoi również brat Tomasza, Marek Sekielski. To właśnie on jest odpowiedzialny za produkcję materiału. Mężczyzna współtworzył takie programy jak Fakty TVN, Teraz Ja, Teoria Spisku czy Teraz My.

Tomasz Sekielski waga

Z początkiem marca Tomasz Sekielski obwieścił, że przechodzi na restrykcyjną dietę. W walce z dodatkowymi kilogramami pomaga mu Łukasz Grass, redaktor naczelny i współzałożyciel – Akademii Triathlonu.

Dziennikarz dzieli się swoimi postępami na Facebooku, Instagramie i w serwisie Youtube. Ile waży Tomasz Sekielski? Mężczyzna rozpoczął swoje zmagania, ważąc 185 kilogramów. Wyraźna nadwaga stanowi dla dziennikarza duże zagrożenie. Ile wzrostu ma Tomasz Sekielski? Dziennikarz nie należy do bardzo wysokich, dlatego walka z kilogramami stała się koniecznością. 

Na aktualnych zdjęciach widać, że dziennikarzowi udało się już sporo schudnąć i jest na dobrej drodze, by czuć się w swoim ciele silnym i zdrowym.

Zobacz zdjęcia:

Tomasz Sekielski
wikipedia.org

Tomasz Sekielski to znany polski dziennikarz, który swoją karierę rozpoczął w radiu VOX w Bydgoszczy.

1
2
3
4
5
Poprzedni artykułBarbara Kurdej-Szatan jako Pocahontas. Czy wie, czemu wilk tak wyje w księżycową noc?
Następny artykułRobert Brylewski został pobity na śmierć. Córka muzyka: „Póki nie skończy się proces, nie przeżyjemy żałoby”
Redaktor działu lifestyle w Lelum.pl. Absolwentka ekonomii, studentka Instytutu Socjologii. Jej pasją jest rysunek, brytyjski dowcip i sztuki walki. Zwolenniczka nieszablonowych rozwiązań oraz kreatywnych głów.