Tomasz Stockinger największą popularność zdobył dzięki roli w kultowym serialu „Klan”. Prywatnie aktor ma za sobą niemałe zawirowania. Po dwudziestu latach rozwiódł się z żoną i zakochał w innej kobiecie. Teraz media donoszą o kolejnych zmianach w życiu uczuciowym gwiazdora.

Aktor ma za sobą niezwykle trudny czas. Najpierw zakończył swoje dwudziestoletnie małżeństwo, a potem popadł w poważne problemy zdrowotne. Lekarze wykryli u niego niebezpieczną wadę serca, przez którą musiał poddać się szybkiego zabiegowi.

Okazało się, że to nie koniec kłopotów w życiu prywatnym gwiazdora. Pewien tabloid twierdzi, że Tomasz Stockinger ponownie jest singlem.

Tomasz Stockinger jeszcze niedawno był szczęśliwie zakochany

Jakiś czas temu wszystkie media w Polsce nie kryły zdziwienia, gdy Tomasz Stockinger poinformował o zakończeniu swojego dwudziestoletniego małżeństwo. Tomasz Stockinger rozwiódł się z ukochaną Jolantą, a krótki czas później pokazał publicznie z nową partnerką u boku.

Pierwsze wspólne wyjście pary miały miejsce podczas turnieju tenisowego. Wówczas nie krył swojej radości i zdradził, że miłość uskrzydliła go i dodała mu motywacji do działania.

Miłość jest tym, czego szukamy przez całe życie, co czasem gubimy, ale znowu odnajdujemy. Jest najważniejszym, co może nas spotkać i czego potrzebujemy. Mnie obecnie to nowe uczucie uskrzydla i dodaje sił. Nic więcej na temat tej znajomości nie powiem, ponieważ nie zostałem do tego upoważniony – opowiadał wówczas Tomasz Stockinger.

Czy Tomasz Stockinger ponownie jest wolny?

Teraz jednak media huczą od nowych informacji na temat związku wybitnego aktora. Jak donosi magazyn „Na żywo” Tomasz Stockinger niedawno rozstał się ze swoją partnerką. Wieści miał potwierdził sam zainteresowany.

To jest rok wielkich rozstań. Marcin Hakiel i Kasia Cichopek się rozwodzą, więc w sumie i na mnie i na Kasię nadeszła pora. Oczywiście nie zamierzam opowiadać o szczegółach tej sytuacji. Ale to prawda. Więc wszelkie romantyczne wizje są mi teraz zupełnie obce. Nie będzie romantycznego przesiadywania z ukochaną przy kominku – powiedział aktor w rozmowie z magazynem „Na żywo”.

Co więcej, ten sam tytuł prasowy donosi o nagłej chorobie partnerki gwiazdora. Według nich Kasia będzie musiała poddać się odpowiedniemu leczeniu i z pewnością spędzi trochę czasu w szpitalach. Na temat stanu zdrowia ukochanej miał wypowiedzieć się również sam Tomasz Stockinger.

Kasia bardzo mnie prosiła, bym tego nie komentował. Jest w tak trudnym okresie, że nie dziwię się, że chciała uzyskać trochę przestrzeni wokół siebie i zająć się sobą – odpowiedział aktor w rozmowie z tym samym magazynem.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

    1. Twoje dziecko ciągle choruje? Może popełniasz jeden błąd
    2. Nie jedz tego wieczorem. Jeśli się zapomnisz, możesz mieć problemy ze snem
    3. „Jestem gotowa na więcej”. Katarzyna Cichopek przekroczyła swoje granice, obiecała to swojemu synowi

Optymistka z mnóstwem pomysłów i masą pozytywnej energii. Z wykształcenia absolwentka Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Jagiellońskim. Z zaciekawieniem śledzę wszystkie wydarzenia na świecie i w mediach społecznościowych. Interesuję się psychologią, radiem, muzyką i zdrowym odżywianiem.