Szokujące informacje dotyczące stanu zdrowia Tomasza Stockingera. Aktor przeszedł niedawno poważną operację. O szczegółach swoich problemów zdrowotnych opowiedział w szczerym wywiadzie.

  • Tomasz Stockinger od lat zmaga się z problemami ze zdrowiem
  • Ostatnio spędził dużo czasu w szpitalu w związku z poważną operacją
  • Opowiedział jak w trudnych chwilach wsparciem dla niego była modlitwa

Tomasz Stockinger nie kryje się ze swoją religijnością. W szczerym wywiadzie opowiedział o tym jak wiara pomogła mu przejść ostatnie problemy w życiu prywatnym.

Choroba Tomasza Stockingera

Tomasz Stockinger to popularny aktor, od lat związany z serialem “Klan”. Oprócz tego mogliśmy go oglądać w takich serialach jak “Czas honoru”, czy “Przepis na życie”. Jest także związany z kinem oraz dubbingiem.

Aktor nie kryje się ze swoimi problemami ze zdrowiem. W szczerym wywiadzie udzielonym w zeszłym roku “Twojemu Imperium” opowiedział o tym jak choroba zmieniła jego postrzeganie świata. Wyznał, że po tym jak poważne dolegliwości się pojawiły w jego życiu zaczął postrzegać je jako coś co nie jest darowane.

Ostatnio przeszedł poważną operację. W zeszłym roku okazało się, że złe samopoczucie aktora było powiązane z niepokojącą chorobą. Okazało się, że ma uszkodzone zastawki serca, konieczna była operacja by uratować życie artysty.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Tomasz Stockinger o życiu z chorobą

Przyznał także, że w trudnych momentach pomocą dla niego jest wiara. Aktor od lat nie ukrywa się ze swoim przywiązaniem do kościoła katolickiego. Opowiedział, że w czasie samotnych nocy w szpitalu dużo czasu spędził na cichych rozmowach z Bogiem i świętym Piotrem.

Aktor jednak nie zwalnia tempa i postanowił w odpowiedzi na chorobę korzystać w pełni z życia. Przyznaje, że w danej mu sytuacji nie ma innego wyjścia i po prostu musi się cieszyć z każdego dnia. Nie rezygnuje ze swojej kariery, powrócił do sprawności i dużo czasu poświęca na grę w tenisa.

Dużą pomocą jest dla niego także ukochana rodzina, która go wspierała w trudnych chwilach. Głównie dużo czasu spędza z synem Robertem i wnuczką Oliwią.

Tomaszowi Stockingerowi życzymy dużo zdrowia.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Kasia Cichopek pokazała brzuszek
  2. Pogrzeb ofiar Jacka Jaworka. Policja ochraniała żałobników
  3. Nie żyje Monika Kowalczyk

Źródło: Onet