Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Tomaszewska skomentowała wieści o związku Cichopek i Kurzajewskiego. Koleżanka z „Pytania na śniadanie” jest zachwycona
Martyna Pałka
Martyna Pałka 08.10.2022 10:56

Tomaszewska skomentowała wieści o związku Cichopek i Kurzajewskiego. Koleżanka z „Pytania na śniadanie” jest zachwycona

Katarzyna Cichopek Maciej Kurzajewski Małgorzata Tomaszewska
fot. TRICOLORS/East News Instagram/katarzynacichopek

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski zaskoczyli wszystkich wyznaniem, na jakie zdobyli się w social mediach. Na profilu aktorki pojawił się post z dziennikarzem, pod którym oficjalnie potwierdzili swój związek. Zachwytu z takiego obrotu spraw nie ukrywa między innymi ich wspólna koleżanka z pracy Małgorzata Tomaszewska.

Prowadzący program „Pytanie na śniadanie” od dawna byli uznawani za jeden z najbardziej zgranych duetów show. Wiele osób spekulowało nawet, że parę łączy coś więcej niż obowiązki zawodowe. Teraz okazało się to prawdą. Zakochani wybrali najlepszy możliwy dzień na potwierdzenie tej wiadomości – 40. urodziny Kasi Cichopek.

Pod postem, który tego dnia ukazał się na profilu gwiazdy na Instagramie, nie brak słów gratulacji i wyrazów radości od wielu osób z branży. Jedną z nich jest programowa koleżanka pary – Małgorzata Tomaszewska.

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski odbierają gratulacje od kolegów z branży

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski od dawna byli przedmiotem plotek na temat ich rzekomego romansu. Co więcej, internauci spekulowali, że osoby zza kulis TVP doskonale wiedzą o ich relacje, ale pomagają im ukryć ten związek do czasu rozwodu prezenterki.

Wygląda na to, że spekulacje te okazały się słuszne, co potwierdziła, chociażby krótka wymiana zdań, jaka na profilu aktorki zaszła pomiędzy Katarzyną Cichopek a żoną byłego prezesa Telewizji Polskiej Joanną Kurską. Teraz kolejna gwiazda TVP zabrała głos w sprawie ogłoszenia zakochanych.

Małgorzata Tomaszewska komentuje związek Cichopek i Kurzajewskiego

Małgorzata Tomaszewska od dawna występuje na planie programu „Pytanie na śniadanie”, więc dobrze zna się zarówno z dziennikarzem, jak i z jego nową ukochaną. Teraz postanowiła skomentować post aktorki znanej z „M jak Miłość”.

-Kocham Was! – napisała pod postem rozemocjonowana Małgorzata Tomaszewska.

Dziennikarka nie żałowała również licznych emotek czerwonego serduszka i wykrzykników. Wygląda na to, że wyznanie kolegów z planu śniadaniówki niesamowicie ją ucieszyło.

Katarzyna Cichopek Maciej Kurzajewski Małgorzata Tomaszewska
Małgorzata Tomaszewska

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Co podać dziecku na kaszel i ból gardła?
  2. Siostra Anny Przybylskiej zdążyła się z nią pożegnać. Ze łzami ujawniła, jak wyglądały jej ostatnie chwile
  3. Rodowicz wyjawiła rodzinną tajemnicę. Nieliczni o tym wiedzieli, jeden gest uratował całą rodzinę