Tomek podzielił się z internautami dość zaskakującą opinią na temat makijażu u kobiety. Jego zdaniem jest to nieodłączny atrybut kobiecości, który dla niego stanowi obiekt pożądania, nie umie wyobrazić sobie, by kobieta była atrakcyjna bez makijażu.

-Nie malujesz się? Nie nazywaj się kobietą. Żaden prawdziwy facet nie będzie za ciebie świecił oczami – twierdzi Tomek à propos makijażu. Mężczyzna uważa, że pewne aspekty po prostu muszą być spełnione, by facet poczuł się przy swojej kobiecie dobrze, by się nią chwalił, wśród nich znajduje się makijaż.

Tomek: makijaż to konieczność, inaczej brak ci seksapilu

Mężczyzna zaznacza, że jest bardzo wyczulony na brak makijażu u kobiet. Tylko malowanie się jest dla niego naprawdę atrakcyjne. Przekonuje, że kobieta w ten sposób zaznacza swoje walory i nie pozwala, by odbierano ją niepoważnie. Jeśli się nie malujesz, nie jesteś według niego godna miana kobiety.

-Uważam, że po to wymyślono kosmetyki do makijażu, żeby z nich korzystać. Każda, absolutnie każda kobieta umalowana wygląda o wiele lepiej niż naturalnie, dlatego nigdy nie poprę braku makijażu i hołdowania naturalnemu wyglądowi. To bez sensu – wyjaśnia Tomek.

Makijaż oznacza, że znasz swoją wartość

Natural look święci triumfy na Instagramie. Bardzo modne stało się nieużywanie instagramowych filtrów, czy rezygnowanie ze sztucznych min. Okazało się bowiem, że makijaż to zasłonka, za którą ukrywamy naszą prawdziwą osobowość. Tomek natychmiast kontrargumentuje to podejście:

-Uważam, że makijaż oznacza kobiecą siłę. Taka kobieta, pięknie umalowana i ubrana z dbałością o każdy detal to duma dla mężczyzny. Wiadomo, że mamy do czynienia z pewną siebie i świadomą kobietą, jeśli się nie malujesz, nie zaznaczasz swojej pozycji, żaden prawdziwy facet nie będzie za ciebie świecił oczami – wyjaśnia Tomek.

Nie dość, że upiększamy swoje twarze, to teraz przyszła nowa moda na poprawianie innych części ciała makijażem, szczególnie okolic intymnych.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

tomek
fot. unsplash.com/freestocks

Zdaniem mężczyzny makijaż stanowi o naszej wartości i atrakcyjności.

tomek
fot,unsplash.com/Sharon McCutcheon

Po to są kosmetyki do makijażu, żeby z nich korzystać – zaznacza Tomek. 

tomek
fot. unsplash.com/Andriyko Podilnyk

Makijaż ma nam dodawać pewności siebie i podkreślać naszą urodę, ale czy to zdrowe uważać go za konieczność?

 

Poprzedni artykułPilne wystąpienie premiera. Zwrócił się do wszystkich Polaków
Następny artykuł”Myślałam, że tacy nie umierają”. Niestety, rodzina wybitnej Polki przekazała smutną wiadomość
Redaktorka w Lelum.pl. Studentka kulturoznawstwa na UKSW w Warszawie. Wielbicielka jogi. Codziennie zaczyna poranek od powitania słońca i medytacji. W każdej wolnej chwili czyta książki. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl