Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Marcin Tyszka zdecydował się na śmiałe wyznanie. „Zamykałem się z Edytą Górniak w piwnicy”
Robert Głowacki
Robert Głowacki 02.09.2019 16:48

Marcin Tyszka zdecydował się na śmiałe wyznanie. „Zamykałem się z Edytą Górniak w piwnicy”

top model
instagram.com/tyszka_marcin/

Top Model: Marcin Tyszka jest jednym z bardziej kontrowersyjnych jurorów w programie TVN. Fotograf nie boi się wygłaszać nawet najbardziej ciętych opinii, do czego przyzwyczaił już widzów. Juror po latach zdecydował się opowiedzieć o swoich początkach w fotografii. Zamykałem się z Edytą Górniak w piwnicy – powiedział w Vivie! Co łączyło piosenkarkę i fotografa?

Marcin Tyszka jest najbardziej cenionym polskim fotografem modowym. Jego zdjęcia zdobiły okładki najbardziej prestiżowych pism modowych na całym świecie. Mimo że teraz jest jurorem w hitowym programie Top Model i może liczyć na intratne kontrakty, to jego początki nie były wcale takie łatwe. Jesteście ciekawi, jak zaczynał swoją karierę?

Marcin Tyszka i Edyta Górniak

Pewnie wiele z was się zastawia, co łączy Edytę Górniak z Marciem Tyszką. Okazuje się, że mieli ze sobą do czynienia, zanim stali się popularni na całą Polskę. Edyta była na początku swojej drogi artystycznej, a Tyszka stawiał swoje pierwsze kroki w fotografowaniu mody. Aspirujący fotograf wykorzystał piwnicę w podwarszawskim domu, w którym mieszkał i zrobił w niej swoje pierwsze studio. Najpierw jego modelką była mama, a potem przyszedł właśnie czas na gwiazdy m.in Edytę Górniak!

Z Edytą Górniak zamykałem się w piwnicy na cały weekend. Sesje trwały po 18 godzin. Głośna była sesja z Justyną Steczkowską jako Matką Boską. A Grażyna Torbicka została wystylizowana na ikony kina- wspomina Tyszka na łamach VIVY!.

Jak młody 17-latek miał kontakt z takimi gwiazdami? Pomógł mu w tym program 5.10.15, w którym brał udział. To właśnie w telewizyjnym show dostrzeżono jego talent!

Kim jest Marcin Tyszka?

Marcin Tyszka jest światowej sławy polskim fotografem, który specjalizuje się w modzie. Szerszej publiczności pokazał się jako srogi juror w programie Top Model, a także jako ekspert w programie Karoliny Gilon: Druga twarz. Swoje pierwsze kroki w show-biznesie stawiał jeszcze jako nastolatek w programie TVP: 5.10.15.

Mimo że jego początkową pasją był taniec to szybko przerzucił swoje zainteresowania na fotografię, co wyszło mu na dobre. Marcin Tyszka jest autorem ponad 200 zdjęć okładkowych w magazynach na całym świecie wliczając w to te najznamienitsze: Vogue, Vanity Fair, czy V.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Top Model

Marcin Tyszka w młodości.

Top Model

Tyszka jest światowej sławy fotografem.

Top model

Od 2011 roku jest jurorem w programie Top Model.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Kobiety są mistrzyniami promocji! W jaki sposób jeszcze Polki oszczędzają?
  2. Pani Irenka od 30 lat nie je mięsa. ”Mam 93 lata i nie mam na co umrzeć”
  3. Nastolatka wysłała mamie zdjęcie swojego pokoju. Kobieta zauważyła jeden niepokojący szczegół
  4. Miała dość bałaganu męża. By go zawstydzić, założyła konto, które podbija Instagram
  5. Ksiądz zażądał od pary młodej dwukrotnie większej stawki za ślub. Powód jest oburzający
  6. 10 faktów o Zbigniewie Wodeckim. Nie każdy o tym wiedział!
  7. Znaleźli dwa porzucone psy. Miały niepokojący nienaturalny kolor sierści, podano zasmucającą przyczynę