Top Model: 19-letnia finalista znanego na całym świecie programu telewizyjnego nie żyje. Okoliczności śmierci młodej dziewczyny budzą grozę i przerażenie. Według doniesień mediów wypadła z 20. piętra wieżowca, gdzie bawiła się poprzedniej nocy. Rodzina modelki podejrzewa zabójstwo.

Ciało gwiazdy Top Model znaleziono na jednym z balkonów kilka pięter niżej. Dziewczyna zmarła w tragiczny sposób. Oprócz tego była naga, a badania toksykologiczne wykazały obecność narkotyków. Najbliżsi 19-latki twierdzą, że ich pociecha została zamordowana. Tragiczne zajście wywołało w mediach poruszenie.

Top model: nie żyje finalistka programu

Ivana Smit to finalistka beglijskiej edycji Top Model 2018. 19-latka wypadła z 20. piętra wieżowca w Kuala Lumpur. Jej nagie ciało znalezione zostało na jednym z balkonów na 6. piętrze.

Top Model
instagram.com @ivana_smit

Badania wykazały, że przed śmiercią 19-latka spożywała alkohol oraz zażywała narkotyki. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że na miejscu doszło do nieszczęśliwego wypadku. Z tą wersją zdecydowanie nie zgadza się rodzina tragicznie zmarłej dziewczyny. Ich zdaniem tamtej nocy doszło do zabójstwa.

Na miejscu doszło do samobójstwa?

Według śledczych z Malezji modelka będąca pod wpływem narkotyków sama wypadła z balkonu. Wątek samobójstwa został w tym przypadku jednoznacznie wykluczony.

Rodzina 19-latki zupełnie nie zgadza się z tą wersją. Właśnie dlatego zdecydowali się na przeprowadzenie sekcji zwłok w Holandii. Liczne ślady na jej ciele świadczyć mogą o tym, że była ona szarpana. Według doniesień The Sun sąd zgodził się na ponowne wznowienie śledztwa, tym razem pod kątem zabójstwa.

Głównymi podejrzanymi w sprawie jest małżeństwo Alex i Luna Johnsonowie, którzy spędzili z nią ostatnią noc. Kobieta przyznała, że gwiazda Top Model tworzyła z nimi miłosny trójkąt.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Top model
instagram.com @ivana_smit

Dziewczyna wypadła z 20. piętra wieżowca.

Top Model
instagram.com @ivana_smit

Rodzina nie wierzy, że doszło do nieszczęśliwego wypadku. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Iberion – grupa mediowa przyszłości
  2. Antyfake – nowy portal fact-checkingowy grupy mediowej Iberion
  3. Antyfake – walczymy z fake newsami i dezinformacją
  4. Biznes Info – portal biznesowy grupy mediowej Iberion
  5. Pikio – flagowy portal grupy mediowej Iberion
  6. Biznes Info – portal biznesowo-ekonomiczny grupy mediowej Iberion
Poprzedni artykułCo mówią o tobie twoje paznokcie? Ich kolor wiele zdradza!
Następny artykułPolskie aktorki i aktorzy, którzy skończyli 90 lat. Mimo podeszłego wieku, wciąż zachwycają urodą i witalnością
Redaktor działu Lifestyle w Lelum.pl. Ukończyła Dziennikarstwo na lubelskim UMCESie. Pisanie tekstów było jej pasją, odkąd pamięta. To właśnie w tej dziedzinie chciałaby być perfekcjonistką. Miłośniczka zumby, klimatów latino i włoskiego jedzenia. Nienawidzi nudy i monotonii. Optymistka, dla której każdy kolejny dzień to nowa przygoda.