Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Uczestnik programu ”Top Model” trafił do szpitala. Fani wspierają go w komentarzach
Anna Frankiewicz
Anna Frankiewicz 04.12.2019 22:07

Uczestnik programu ”Top Model” trafił do szpitala. Fani wspierają go w komentarzach

top model
fot. TVN

Top model to program znany wszystkim Polakom. Toteż nic dziwnego, że pilnie przypatrujemy się jego uczestnikom. Niestety ostatnio usłyszeliśmy nie najlepsze wieści na temat jednego z nich. Mężczyzna trafił do szpitala, przed nim operacja. Fani okazują mu wsparcie i więżą w szybki powrót do zdrowia.

Poza modelingiem mężczyzna spełnia się jeszcze w jednym, dużo bardziej niebezpiecznym zawodzie. To właśnie on przyniósł mu problemy ze zdrowiem. Jeszcze niedawno na Instagramie pokazywał najnowsze kampanie, teraz uczestnik programu Top Model leży w szpitalu. Oby jak najszybciej wydobrzał.

Uczestnik programu Top Model wylądował w szpitalu

Dzisiaj po południu na swoim Instagramie Adam Niedźwiedź opublikował zdjęcie ze szpitala. Mężczyzna ma na nim zaklejone oko. Post podpisał enigmatycznym „Kapitan schodzi ze statku ostatni”. Dopiero uparte zapytania fanów sprawiły, że postanowił rzucić trochę więcej światła na sytuację. — Oczodół trzeba było posklejać, podwójne widzenie takie bajerki mi sport tym razem zafundował.

top model

Adam Niedźwiedź wylądował w szpitalu.

Ten post model opatrzył tagiem #sporttozdrowie. A to dlatego, że Adam Niedźwiedzki poza tym, że wciąż rozwija się jako model, mężczyzna nie zrezygnował ze swojej kariery sportowej. Jest profesjonalnym zawodnikiem MMA. Pod zdjęciem fani i znajomi składali życzenia szybkiego powrotu do zdrowia. — Trzymaj się Adam!!!! Niedźwiedzie to silne bestie — napisała jedna osoba. — Biedny miś, trzymaj się tam — dodał ktoś inny.

Kim jest Adam Niedźwiedź?

Adam Niedźwiedź jest profesjonalnym zawodnikiem MMA i modelem. Do programu Top Model zgłosił się trzy lata i wziąć udział w 6. edycji programu, odpadając jako siódmy. Ostatnio zrobiło się o nim głośno, kiedy wrzucił na Instagrama zdjęcia z — jak się wydawało — swojego ślubu. Okazało się wówczas, że mężczyzna postanowił zażartować sobie i nabrać fanów, bo w rzeczywistości były to zdjęcia z kampanii. Teraz mężczyzna wylądował w szpitalu z powodu urazu poniesionego podczas walki.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

top model

Sport okazał się niebezpieczny.

top model

Kilka miesięcy temu udało mu się wkręcić fanów.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Trutka na szczury w lekach. 2 mln Polaków zagrożonych, ministerstwo powołało sztab kryzysowy
  2. Michał Szpak występuje na jednej scenie z bratem. Który przystojniejszy?
  3. Karol Strasburger nie wspierał żony podczas porodu: ”Ja takich rzeczy nie uznaję, to nie jest atrakcyjny widok”
  4. Wielkie zmiany w życiu Viki Gabor. Podjęła słuszną decyzję?
  5. Koszmarne informacje o zdrowiu Margaret. Zawiesza karierę na długo

źródła: jastrzabpost.pl