Top model przysłużył się karierze wielu osób. Dzięki programowi nieznane niegdyś jednostki obecnie robią zawrotne kariery na całym świecie. Tak też sytuacja potoczyła się w przypadku Klaudii El Dursi. Jednak ostatni czas dla wszystkich jest bardzo trudny. Koronawirus zmienił także jej plany i modelka została rozdzielona ze swoją rodziną. 

Klaudia El Dursi mimo tego, że nie wygrała programu Top Model, to świetnie radzi sobie w show-biznesie. Po zakończeniu programu jej kariera nabrała tempa. W ostatnim czasie dostała propozycję poprowadzenia telewizyjnego show Hotel Paradise, którego odcinki kręcone są na Bali. Modelka po wielu namowach zgodziła się wziąć w nim udział, zostawiając ukochanego i dwójkę dzieci na 3 miesiące. Obecnie sytuacja wymknęła się spod kontroli i przez panującą epidemię, nie może wrócić do Polski.

Modelka z Top Model odseparowana od swojej rodziny

Ostatnie tygodnie w Polsce i na świecie są niezwykle trudne. Cały świat zmaga się z koronawirusem, który rozprzestrzenia się w zawrotnym tempie. W związku z panującymi okolicznościami wprowadzone zostały szczególne środki ostrożności, by zahamować ekspansję COVID-19. 

Koronawirus powoduje mnóstwo problemów i wkracza na wszystkie sfery naszego życia. Nikt nie spodziewał się takiego rozwoju wydarzeń. Modelka z Top model jeszcze kilka tygodni wcześniej nie zdawała sobie sprawy, że decyzja o uczestnictwie w programie pociągnie za sobą takie konsekwencje. Kobieta jest matką dwójki dzieci i ma partnera, z którym tworzy szczęśliwy związek.

  1. Co z wypłatami 500 plus? Premier zabrał głos, już wszystko jasne
  2. Polska: rodzice i 7-miesięczne dziecko mają koronawirusa. Zdumiewająca decyzja szpitala
  3. Husky uczy dziecko mówić. Rozbrajające wideo, rodzice płakali ze śmiechu

Nikt nie spodziewał się tak długiej rozłąki

Modelka z Top Model nie była od razu przekonana, że chce opuszczać swoich bliskich na rzecz prowadzenia programu na Bali. Miotała się jakiś czas, nim podjęła ostateczną decyzję. Pomógł jej w tym partner, który namówił Klaudię, by spróbowała swoich sił jako prowadząca. 3 miesiące nie wydawały się tak odległym terminem, dlatego modelka przyjęła propozycję pracy.

Na nagraniu, które udostępniła na swoim instastories, opowiedziała o całej sytuacji:

-Od jakiegoś czasu żyłam tylko dniem powrotu do Polski, bo bardzo tęsknie za moją rodziną, odliczałam każdy dzień, kiedy w końcu przylecę do Polski… Jak wiecie, jak na razie wszystkie loty są do Polski odwołane, na razie na 10 dni, nie wiadomo, co będzie dalej. Także pozostaje mi tylko czekać. Uważajcie na siebie, bardzo was proszę, nie lekceważcie tego – mówiła Klaudia podczas nagrania.

Pobyt na Bali, który miał być nowym wyzwaniem w otoczeniu palm i morskich fal stał się nieprzyjemnym doświadczeniem. Miejmy nadzieję, że sytuacja niedługo zmieni się na lepsze. 

ZOBACZ ZDJĘCIA: 

Top Model
fot. instagram.com/klaudia_el_dursi/?hl=pl

Modelka z programu Top Model została rozdzielona ze swoją rodziną. 

Top Model
fot. instagram.com/klaudia_el_dursi/?hl=pl

Przez panującą epidemię ograniczony został ruch powietrzny i Klaudia utknęła na Bali.

Top Model
fot. instagram.com/klaudia_el_dursi/?hl=pl

Modelka z Top Model dodała krótki filmik, w którym opowiada o swoich uczuciach i żałuje, że nie może być ze swoją rodziną. 

ZOBACZ TEŻ: 

  1. Koronawirus może prowadzić do nieodwracalnych zmian w płucach. Nawet po wyzdrowieniu uszkodzenia mogą postępować
  2. Porażający raport WHO. W Europie jest prawie tak źle, jak w Chinach
  3. Gwiazda ”M jak miłość” utknęła za granicą. Jest zrozpaczona: ”Błagam, niech się ktoś odezwie”
  4. Julia Wieniawa nie wytrzymała emocji. Decyzja Polsatu ws. koronawirusa wywołała morze łez
  5. Lista sklepów, które zostaną zamknięte. Jest oficjalny komunikat Ministerstwa Zdrowia
  6. Lidl naraził wszystkich podczas epidemii koronawirusa? Niedowierzanie, nikt nie myślał o konsekwencjach

Źródło: pomponik.pl, instagram.com

Poprzedni artykułPolacy nie mogą dodzwonić się do sanepidu. Automatyczna sekretarka „oddzwoń, jak się ogarniesz”
Następny artykułBezwarunkową miłość poznasz dopiero wtedy, kiedy pokocha cię pies
Redaktorka w Lelum.pl z wielką pasją do pisania. Ogromna fanka włoskiej kultury, języka i kuchni. Uwielbia spędzać czas na łonie natury, poznawać nowe miejsca i podróżować. W wolnych chwilach eksperymentuje w kuchni, uprawia sport i czyta książki.