Top model już od dziewięciu lat króluje w ramówce stacji TVN. Program przyciąga widzów również dzięki swojej prowadzącej — Joannie Krupie, której charyzma jest stałym elementem show. Okazuje się jednak, że prezenterka nie pojawi się na finale obecnej edycji. Kto ją zastąpi?

Joanna Krupa jest prowadzącą Top model od samych początków programu. Już dziewięć lat w finale ogłasza, kto wygrał show. Okazuje się jednak, że zabraknie jej w najbliższym odcinku na żywo! Fani nie są zadowoleni ze zmian.

Joanna Krupa rezygnuje z finału Top Model?

Półfinał Top Model został już wyemitowany. W najbliższym odcinku o główną nagrodę zawalczą cztery osoby: Sandra Dorsz, Olga Kleczkowska, Stanisław Obolewicz i Dawid Woskanian. 

To jednak nie Joanna Krupa ogłosi, kto otrzyma 100 tysięcy złotych, kontrakt z agencją Model Plus oraz pojawi się na okładce miesięcznika Glamour. Prezenterka na początku listopada została mamą i musi zrezygnować z prowadzenia finału.

– Ogromnie mi przykro, że nie pojawię się na finale, ale póki co muszę się opiekować córeczką, która jeszcze jest za malutka, by mi towarzyszyć w tym dniu. Dlatego też postanowiłam zostać z moim baby, ale wspieram całą finałową czwórkę! – ogłosiła na Instagramie Joanna Krupa.

top model
instagram.com/topmodelpolskatvn

Kto zastąpi Joannę Krupę?

Stacja TVN szybko znalazła zastępstwo dla Joanny Krupy. Kto ją zastąpi? Okazało się, że to Magda Mołek pojawi się w finałowym odcinku, który emitowany jest na żywo.

Joanna Krupa zostanie w Los Angeles, gdzie będzie się zajmowała swoją córeczką — Ashą Leigh, która urodziła się w listopadzie. Stamtąd będzie jednak wspierała modeli walczących o wygraną. Michał Piróg w ostatnim odcinku przywrócił do rywalizacji Stanisława Obolewicza, dzięki czemu aż czworo uczestników weźmie udział w finale!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Top model
fot. instagram.com @joannakrupa

Joanna Krupa nie pojawi się w finale Top model.

top model
fot. instagram.com @magda_molek

Magda Mołek zastąpi ją w roli prowadzącej.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Kupił żonie sukienkę za 37 tys. zł. Prawda o zakupie przerosła jego najśmielsze oczekiwania
  2. Kalina Jędrusik była nazywana polską Marilyn Monroe. Mało kto wie o tragedii, jaka ją spotkała
  3. Małgorzata Kożuchowska zdradziła sekret twórców „M jak Miłość”. Po latach wszystko wyszło na jaw
  4. Katarzyna Dowbor przeżywa ciężkie chwile. Smutek zawitał do jej domu
  5. Agata Duda robi furorę w USA. Internet nie zapomni jej tamtego dnia
  6. Katarzyna od 5 lat ciągle jest w ciąży i jest z tego dumna. „Nie rozumiem kobiet, które poprzestają na jednym dziecku”
  7. Magda Gessler była w miejscowości Krzysztofa „Sekta diabelska” Jackowskiego, usłyszała i zobaczyła fatalne rzeczy. 

źródło: plotek.pl

 

Poprzedni artykułŻona ciągle wychodziła do toalety z telefonem. Gdy mąż odkrył prawdę, zemdlał
Następny artykułPopularny aktor pochwalił się, ile upolował lisów. Internauci sprawili, że natychmiast tego pożałował
Redaktorka działu show-biznes w Lelum.pl. Skończyła filologię niemiecką i amerykanistykę. Interesuje się życiem gwiazd i historią ruchów lewicowych na świecie. W wolnych chwilach ogląda polskie filmy z lat 60.