Top model: Dominc D’Angelica, który został oskarżony o napad o charakterze seksualnym, został usunięty z programu. Sprawa wyszła na jaw tuż przed wielkim finałem. Teraz ujawniono przerażające fakty. Rzeczniczka ofiary modela w rozmowie z portalem ofeminin.pl stwierdziła, że przestępcy: Podpisali się swoimi imionami na jej ciele, gdy dziewczyna była nieprzytomna – czytamy.

O występku Dominica z Top model jako pierwsza poinformowała organizacja „Operation Care” z Kaliforni, która wspiera osoby dotknięte przemocą domową i seksualną. Rzeczniczka wspomnianej organizacji w rozmowie z ofeminin.pl podała kilka wstrząsających faktów dotyczących całej sytuacji. Nie chciała jednak ujawniać swojej tożsamości z uwagi na bezpieczeństwo swoich podopiecznych.

Top model Dominic D’Angelica

Dominic D’Angelica, finalista amerykańskiej wersji programu Top model został usunięty po tym jak na jaw wyszła jego kryminalna przeszłość, którą ujawniła organizacja „Operation Care z Kaliforni”.

Rzeczniczka wspomnianej organizacji gościła w wywiadzie z portalem ofeminin.pl, podczas którego przybliżyła kilka rzeczy dotyczących sprawy. Okazuje się, że sprawcy gwałtu podpisali się imionami, kiedy dziewczyna była nieprzytomna.

– Podczas badania, które zostało wykonane przez pielęgniarkę, okazało się, że na plecach i pośladkach dziewczyny widnieją napisy. Sprawcy podpisali się swoimi imionami na jej ciele, gdy dziewczyna była nieprzytomna. Mama ocalałej jest w posiadaniu tych zdjęć, jednak odradzamy ich publikacje – czytamy w wywiadzie.

Dodatkowo działaczka uznała, że dziewczyna zareagowała bardzo szybko. Kiedy tylko się ocknęła, to od razu miała zgłosić sprawę na policję.

– Mogę powiedzieć, że była to interakcja bez zgody poszkodowanej. I tak szybko, jak tylko była ona w stanie, wydostała się z tej sytuacji i zgłosiła się na policję. Z mojego doświadczenia pracy z wieloma ofiarami przemocy seksualnej, mogę powiedzieć, że była to jedna z szybszych reakcji – uznaje rzeczniczka.

Niedługo później ofiara trafiła pod skrzydła pielęgniarki.

– W ciągu kilku godzin od zdarzenia dziewczyna trafiła do pielęgniarki, która zbadała ją pod kątem napaści seksualnej – informuje rozmówczyni portalu ofeminin.pl.

  1. Minister zdrowia przekazał smutną wiadomość dla wielu rodzin. Chodzi o ferie
  2. Rząd nałoży automatyczną kwarantannę na tysiące Polaków. Nie ma odwrotu
  3. Dofinansowania dla gwiazd obniżone. Jest oficjalna decyzja Ministerstwa Kultury

Uczestnik Top model usunięty z programu

Rozmówczyni podała wiadomość, że to nie ich organizacja zdecydowała o usunięciu Dominica z programu. Za prośbą rodziny poszkodowanej podali do opinii publicznej informację o popełnionym przestępstwie.

– I tak, niektórym może się wydawać, że to wszystko działo się dawno temu. Jednak inni, a w szczególności ocalała, mają poczucie, że to, dopiero co się wydarzyło. Trauma pozostaje – twierdzi rzeczniczka.

W dodatku rozmówczyni zaznacza, że dla ofiary gwałtu wystarczy jeden mały bodziec, by traumatyczna sytuacja mogła się przypomnieć.

 U ofiar nadużyć na tle seksualnym wystarczy zapach, znajoma piosenka, łyk określonego napoju, by to wszystko wróciło w ułamku sekundy. A teraz wyobraź sobie, że wchodzisz do Walmartu i widzisz jego twarz. Jest na plakacie, uśmiecha się, a jego życie jest cudowne – czytamy w wywiadzie.

Uważacie, że usunięcie uczestnika, który doszedł do samego finału programu Top model było odpowiednim wyjściem, w związku z zaistniałymi okolicznościami?

ZOBACZ TAKŻE W NASZYCH SERWISACH:

  1. Kłęby dymu pod Warszawą. Ogień trawi cały budynek
  2. Wyrzucili psa z 8. piętra, niestety zginął. Grozi im do 5 lat więzienia, odpowiednia kara?
  3. Wśród krów ukrył się pies, znajdziesz go? Zagadka jest arcytrudna, większość poddaje się po 5 minutach
  4. Wiceminister edukacji ujawnił plan powrotu do szkół. Wszystko ma związek ze zmianą terminu ferii, ważna wiadomość dla każdego rodzica
  5. Od 13 lat jest w ciąży. Kobieta opublikowała rodzinne zdjęcia, internauci liczą jej dzieci
  6. Już wiadomo, kto napadł na azyl 16-letniego Nikodema. Nieletni sprawca wymordował wszystkie zwierzęta
  7. Media właśnie podały tragiczną wiadomość. Nie żyje Diego Armando Maradona

Źródło: ofeminin.pl

Poprzedni artykułDofinansowania dla gwiazd obniżone. Jest oficjalna decyzja Ministerstwa Kultury
Następny artykułWeszła do łazienki, gdy był w niej mąż i zamarła. Natychmiast kazała mu się wynosić z domu
Redaktor w Lelum.pl. Absolwent Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Pracował dla Radia Centrum w Lublinie oraz portalu sportowego iGol.pl. Pasjonat sportu, w szczególności piłki nożnej, hip-hopu i dobrego kina. W wolnych chwilach pisze wiersze i teksty muzyczne. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl