Top Model wraca na ekrany! Już w poniedziałek znowu będziemy mogli śledzić zmagania przyszłych gwiazd świata modelingu. Program jest absolutnym hitem stacji TVN. To będzie już VIII edycja telewizyjnego show. Dawid Woliński w ciekawy sposób przypomniał widzom o tym, że premierowy odcinek zbliża się wielkimi krokami. 

Pierwszy odcinek polskiej serii programu Top Model został wyemitowany w 2010 roku i od tamtej pory jego popularność nie spada. Z każdą kolejną edycją widzowie z niecierpliwością śledzą losy największych modelingowych talentów w Polsce wyłonionych podczas ścisłych eliminacji. 

Top Model, od czego się zaczęło?

Pierwowzorem programu jest America’s Next Top Model, czyli amerykańska wersja show. Pierwszy odcinek wyemitowano w 2003 roku i od razu program okrzyknięto hitem. Od tamtej pory wyprodukowano 21 edycji. 

Zasady tego reality show są bardzo proste- jury wyłania wśród kandydatów, którzy zgłosili się na casting kilkanaście osób, które zawalczą o tytuł Top Modela

Jest to niesamowita szansa dla młodych i ambitnych ludzi, których marzeniem jest kariera w branży modelingowej. Nawet jeśli uczestnik nie dostanie się do finału dzięki programowi ma szansę pokazać się w tym środowisku. Program ten pomógł w rozwinięciu kariery ludziom na całym świecie. 

Polska wersja programu wystartowała 7 lat po amerykańskiej edycji. W 2010 roku Joanna Krupa stanęła na wybiegu w roli prowadzącej i od tamtej pory popularność programu nie spada, a przyszłych modeli wciąż przybywa. 

VIII edycja Top Model już niedługo 

Dawid Woliński na swoim Instagramie przypomniał, że VIII edycja programu zbliża się wielkimi krokami. Kiedy będą nowe odcinki Top Model? Program startuje już w poniedziałek, tradycyjnie na stacji TVN

Wiele polskich gwiazd zaistniało w świecie show-biznesu dzięki Top Model. To właśnie tam debiutowała Zuzanna Kołodziejczyk, Radek Pestka Osuenhe Ugonoh

Skład jury pozostaje niezmienny od III edycji. Na ekranie znów zobaczymy Joannę Krupę, Dawida Wolińskiego, Marcina Tyszkę i Katarzynę Sokołowską

Zobacz zdjęcia: 

top model
instagram.com/dawid_wolinski_private

Joanna Krupa spodziewa się dziecka. Jednak modelka pracuje na pełnych obrotach do samego końca. Ekipa Top Model wspiera Joannę. 

top model
materiały prasowe

W poniedziałek zaczyna się już VIII edycja programu Top Model. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Beata i Majka nie chciały wychodzić z domu, wstydziły się tego, jak wyglądają. Wszystko odmienił jeden dzień 
  2. Najdroższy pies na świecie. Trudno uwierzyć, że tyle na niego wydano
  3. Królowa do dziś opłakuje śmierć siostry. Księżniczka zmarła w 2007 roku
  4. Sylwia Przybysz potwierdziła ciążę. ”Niedługo rozpoczniemy najpiękniejszy etap w naszym życiu!”
  5. Katarzyna Dowbor opowiedziała o swojej chorobie. „Jestem pod stałą opieką lekarzy”
  6. Wyciekły informacje z sypialni królowej Elżbiety II. Dotyczą życia intymnego z jej 98-letnim mężem
  7. Maryla Rodowicz od kilku lat cierpi na samotność. Lada dzień sąd zdecyduje o końcu jej małżeństwa

źródło: wikipedia.org

 

Poprzedni artykułFacet idealny istnieje? 5 typów mężczyzn, których kobiety pragną najbardziej
Następny artykułProwadzący „Big Brother” wspiera Agnieszkę Woźniak-Starak: „Wierzę, że z garderoby obok usłyszę jeszcze kiedyś Twój śmiech”
Redaktorka działu show-biznes w Lelum.pl. Studentka polonistyki marząca o dostaniu się na filmówkę. Matka chomika imieniem Racuch i 13 roślin. W wolnych chwilach lubi jeść makaron oglądając chińskie bajki. Zafascynowana kinem japońskim i start-upami. W przyszłości chciałaby zbawić świat, ewentualnie stworzyć film, który zapamiętacie do końca życia. Do Lelum trafiła z pasji i potrzeby pisania.