Top Model: Joanna Krupa skomentowała ujawnienie ciąży Katarzyny Warnke podczas pokazu mody marki MMC. Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski przez wiele tygodni zaprzeczali doniesieniom mediów na temat ciąży aktorki, jednak zdecydowali się obwieścić światu tę radosną nowinę w programie TVN. Nie każdemu do końca spodobał się ich pomysł za poinformowanie o ciąży. Nie pasowało mi to skomentowała modelka w rozmowie z portalem pomponik.pl. 

W polskim show-biznesie nic nie zwiększa zainteresowania wokół gwiazd jak ciąża. Katarzyna Warnke postanowiła wieść o swojej ukrywanej ciąży przekazać mediom podczas pokazu mody w programie Top Model, przechodząc po wybiegu z odsłoniętym, zaokrąglonym brzuszkiem. Joanna Krupa, która również jest w ciąży w dosadny sposób skomentowała decyzję aktorki. 

Joanna Krupa z Top Model o Warnke

Obecnie nie brakuje gwiazd, które są w ciąży. Ciężarne gwiazdy chętnie relacjonują swoje oczekiwanie na przyjście dziecka na swoich mediach społecznościowych. Agnieszka Kaczorowska założyła nawet kanał na YouTube poświęcony macierzyństwu, a Joanna Krupa zaprezentowała swój brzuszek na okładce Gali

O ciąży Katarzyny Warnke plotkowano od kilku dobrych tygodni, jednak ta konsekwentnie zaprzeczała spekulacjom mediów na ten temat. Przyznała się w spektakularny sposób, podczas pokazu mody butiku MMC. Aktorce towarzyszył jej mąż – Piotr Stramowski. Joanna Krupa skomentowała ich sposób na obwieszczenie tej radosnej nowiny. Gwiazda nie kryła braku entuzjazmu.

– To jest piękny moment w życiu kobiety i każda kobieta wybiera, jak chce o tym mówić (…) Jak zobaczyłam ich na wybiegu, byłam zaskoczona. Nie pasowało mi to. Nagrywaliśmy Top Model i koncentrowałam się na naszych uczestnikach. Byłam bardzo zaskoczona, ale jak im to pasowało, to good for them – wyznała jurorka Top Model w rozmowie z Pomponikiem.

Dlaczego Katarzyna Warnke ukrywała ciążę?

Po występie Katarzyny Warnke i Piotra Stramowskiego na pokazie mody w Top Model na aktorkę wylała sie fala krytyki. Fani zarzucali aktorce, że przez cały czas kłamała odnośnie do swojego stanu i zastanawiali się, czy w każdej kwestii jest taka prawdomówna jak w tej. Warnke natychmiast odpowiedziała fanom, sugerując, że nie czuje sie zobowiązana do dzielenia sie z tabloidami swoim życiem intymnym. 

-To nie jest kwestia prawdomówności, tylko kontroli nad własnym Nie miałam ochoty dzielić się tą informacją publicznie do tej pory, a ktoś sobie uzurpował prawo do ujawniania moich osobistych spraw. I jestem niezwykle zadowolona z obecnej sytuacji- odpowiedziała Warnke na swoim Instagramie. 

Co wy myślicie na temat ogłoszenia przez Warnke ciąży w Top Model? Dobre posunięcie? 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

top model
instagram.com@joannakrupa

Joanna Krupa skrytykowała ogłoszenie ciąży przez Warnke.

top model
instagram.com@kasiawarnke

Katarzyna Warnke ogłosiła podczas nagrania Top Model.

top model
instaagram.com@kasiawarnke

Aktorka tłumaczy, że nie czuje się zobowiązana do tłumaczenia się ze swojego życia tabloidom. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Dominika Gwit szaleje w rytm hitu Beyonce. „Taniec z Gwiazdami” powinien przyjąć ją do najnowszej edycji?
  2. Mąż Agnieszki Woźniak-Starak gwiazdy miał wypadek! Swoje urodziny spędził o kulach
  3. Ida Nowakowska szczerze o małżeństwie i macierzyństwie. „To część życia, w której na pewno chciałabym się spełnić”
  4. Barbara Kurdej-Szatan odejdzie z „M jak Miłość”? Aktorka wydała oświadczenie w tej sprawie
  5. Magda Gessler odpowiada fance, która skrytykowała jej córkę. „Pani choruje na zanik mózgu. Won mi stąd zazdrosna babo”