Polka wygrała 14 edycję niemieckiego Top Model – 21-letnia Simone Kowalski od początku była faworytką Heidi Klum. Co o niej wiemy?

Zwycięstwo w programie Top Model to marzenie każdego, kto marzy o pracy w modelingu. Kilka dni temu to marzenie spełniła Simone Kowalski — faworytka jednej z jurorek już od początku programu. Nie znaczy to, że nie spotkała się z ostrą krytyką ze strony jurorów. Polka mieszkająca od najmłodszych lat w Niemczech jest wyjątkową pięknością, a jej droga do programu — jak opowiedziała w reality show — wcale nie była łatwa.

Kim jest Simone Kowalski, zwyciężczyni Top Model?

21-letnia piękność to Polka, która dwadzieścia lat temu wyemigrowała z rodzicami do Niemiec. Jak sama przyznała, do programu zgłosiła się po dramatycznych wydarzeniach w swoim życiu. Urodzona w 1997 roku zwyciężczyni Top Model wiele lat trenowała lekkoatletykę i odnosiła w niej duże sukcesy. Podczas przygotowań do Olimpiady doznała jednak poważnej kontuzji stóp, która przekreśliła jej karierę sportową. W jej wyniku musiała przez półtora roku poruszać się na wózku inwalidzkim.

Dopiero po wielu miesiącach ciężkiej rehabilitacji udało się jej stanąć o własnych siłach. Całą historię skomentował jej trener, który uznał tę historię za mocno przesadzoną. Pojawiły się też oskarżenia, że Simone Kowalski użyła tej historii, by wzbudzić litość u jurorów i ułatwić sobie tym drogę do finału Top Model.

Jak wygląda Simone Kowalski?

Zwyciężczyni Top Model jest szczupłą, ale bardzo ładnie umięśnioną kobietą z blond lokami i przepięknym uśmiechem. Jej uroda od samego początku zachwyciła Heidi Klum — wymagającą jury w niemieckiej edycji programu. Nic w tym dziwnego: Simone Kowalski do złudzenia przypomina Heidi z młodości! Bujne blond loki oraz ogromne brązowe oczy przywodzą z kolei na myśl Shakirę. Z pewnością te cechy otworzą jej wiele drzwi w świecie modelingu — Simone ma już z resztą na swoim koncie kilka profesjonalnych sesji oraz występy w pokazach mody projektantów takich jak Christian Cowen czy Marina Hoermanseder.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

top model
Fot.: simone.gntm.2019/ Instagram

Laureatka Top Model zdecydowanie swobodnie czuje się przed obiektywem aparatu.

top model
Fot.: simone.gntm.2019/ Instagram

Simone Kowalski ma bardzo dziewczęcą i delikatną urodę, która z pewnością pomoże jej w zrobieniu wielkiej kariery.

top model
Fot.: simone.gntm.2019/ Instagram

Szczupła, ale umięśniona sylwetka modelki to zasługa wielu lat treningów lekkoatletycznych.

top model
Fot.: simone.gntm.2019/ Instagram

Simone Kowalski przyznaje, że była zachwycona metamorfozą przeprowadzoną na jej włosach w programie. Wcale się nie dziwimy!

top model
Fot.: simone.gntm.2019/ Instagram

Modelka osiąga już pierwsze sukcesy — została ambasadorką niemieckiej filii Sephory. Życzymy wielu więcej takich osiągnięć!

ZOBACZ TEŻ:

  1. Okropna katastrofa lotnicza! Właśnie zginął kochany przez miliony muzyk
  2. Jacek Rozenek stracił zdolność mówienia i jeździ na wózku inwalidzkim! Jego stan jest bardzo ciężki
  3. Aktor „Młodych wilków” miał śmiertelnie pobić własną matkę. Wyszedł na wolność po 2 latach
  4. Doda w stylizacji za 240 tysięcy złotych! Sama torebka kosztowała „jedynie” 60
  5. Pies nie odstępował właściciela na krok. Kiedy mężczyzna zmarł, pies wciąż na niego czekał pod drzwiami

Redaktor w dziale lifestyle w Lelum.pl Studentka Filologii Polskiej na Uniwersytecie Warszawskim. Od najmłodszych lat trenuje jeździectwo, a niedawna w wolnych chwilach uczy tej pasji innych. Uwielbia filmy Larsa von Triera i literaturę młodopolską. W przeszłości pracowała jako redaktor e-commerce i chciałaby się rozwijać w podobnym kierunku.