Debiut nowej kolekcji ‘ECCO TANNERY SERIES’ to kolekcja toreb w stylu Shopper Bags, wytworzonych wyłącznie z ponownie wykorzystanych resztek skór, które powstały podczas produkcji w garbarni ECCO. 

Torby mają praktyczny charakter i są zdecydowanym ulubieńcem osób, które żyją w miejskim biegu. ECCO idzie o krok dalej, używając skór, które stały się resztkami podczas procesów produkcyjnych. Ich pomysł na użycie starego zapasu skór jest przyjazny środowisku i sprawia, że kolekcja jest wyjątkowa dzięki takim właściwościom jak szeroki zakres struktur, nowo opracowane kolory i wysokiej jakości wykończeniom. Dzięki tej kolekcji, ECCO pokazuje swoje zaangażowanie w produkcję innowacyjnych wyrobów skórzanych, ale również zainteresowanie środowiskiem, co daje konsumentom nowe i ekscytujące opcje wśród produktów typu Shopperki.

Holenderskie garbarnie ECCO, co roku tworzą szeroką gamę unikatowych produktów skórzanych i są miejscem innowacji. Dostępni na miejscu rzemieślnicy produkują próbki skór zaczynając od klasycznych i luksusowych aż do całkowicie eksperymentalnych. „Innowacyjne laboratioria skór ECCO są jak Charlie i Fabryka Czekolady. Opracowuje się tam tyle niesamowitych rodzajów skór, że chcemy zrobić coś specjalnego i odpowiedzialnego, używając niewykorzystanych kawałków” mowi Birgit Kröget, Product Director w ECCO Leather Goods. 

Seria ECCO Tannery, została stworzona by pokazać szereg zróżnicowych skór wytwarzanych w firmie. Praktyczny, ale również estetyczny kształt toreb Shopper Bags wydał się idealnym produktem do zaprezentowania skór. Unisexowe, przestronne torby dostępne są w jednym rozmiarze. Wykonane ze skór premium w różnych stylach, w szerokiej gamie kolorystycznej i wykończeniowej, zawierają znak firmowy ECCO Tannery wraz z numerem serii zaczynającej się od 001. 

“Kolekcję toreb ECCO Tannery, stworzyliśmy dla młodych mieszkańców miast, którzy pomimo zapracowanego i złożonego stylu życia, mają silne wartości i idee. Doceniają prosty i funkcjonaly design, który ułatwi im codzienne życie. Doceniają produkty przjazne dla środowiska. Doceniają wybory, które pozwalają im wyrazić siebie”– mówi Kröger.

Dziennikarka, reżyserka i producentka Alexandra Genowa, została wybrana do kampanii reklamującej nową kolekcję. Jej prace skupiają się na sprawiedliwości społecznej, sztuce i kulturze, pojawiły się już w National Geographic, Time, New York Times, Al. Jazeera i The Guardian. „Alexandra prezentuje nastawienie pokolenia, które skupia się na pozytywnych zmianach, takie samo nastawienie staramy się rozwjać  naszej produkcji wyrobów skórzanych” mówi Kröger. Genova współcowała również z Fenty, Margaret Howell i Joshua Millard w ich ostatnich kampaniach. Fotografią kolekcji ECCO TANNERY zajął się Guus Kaandorp, stylizacją Imruh Asha a na makijażu i włosach skupiła się Kathinka Gernant.

Więcej na temat ECCO Leather

ECCO Leather produkuje wysoko progresywne i jakościowe skóry dla wielu kultowych i współczesnych projektantów i firm. Główne siedziby garbarnicze mieszczą się w Holandii a inne nagradzane obiekty w Europie, Dalekim Wschodzie i Południowo-wschodniej Azji. Produkcja ECCO Leather charakteryzuje się pewnymi, bezpiecznymi i elastycznymi operacjami, by dopasować się do rosnących potrzeb konsumentów i zapewnić dobrą komunikację pomiędzy producentami a odbiorcami. By zachować bogate tradycje w innowacjach, ECOO Leather powadzi wspólne, kreatywne laboratoria, których celem jest jednoczenie projektantów, kupców, menagerów produkcyjnych, handlowców i techników.  Te coroczne, czterodniowe wydarzenie pozwala uczestnikom przewidzień następne kierunki w technologii skór a także pracować w zgranych zespołach aby móc stworzyć nowe prototypy skór. 

ECCO

ECCO jest jedną z wiodących marek obuwniczych na świecie, która łączy styl i komfort. Sukces ECCO zbudowano na idealnie dopasowanych produktach wykonanych z najwyższej jakości skór. ECCO kontroluje każdy etap tworzenia produktów – od garbarni i produkcji obuwia, po sprzedaż hurtową i detaliczną. Oferta ECCO dostępna jest w 99 krajach w ponad 2,250 sklepach firmowych oraz w 14,000 punktach sprzedaży. ECCO to firma rodzinna, założona w 1963 roku w Danii, zatrudniająca obecnie blisko 21,300 pracowników na całym świecie.

ZOBACZ ZDJĘCIA: 

TOREBKI
fot. materiały prasowe Ecco

Debiut nowej kolekcji ‘ECCO TANNERY SERIES’ to kolekcja toreb w stylu Shopper Bags, wytworzonych wyłącznie z ponownie wykorzystanych resztek skór.

torebki
fot. materiały prasowe Ecco

Torby mają praktyczny charakter i są zdecydowanym ulubieńcem osób, które żyją w miejskim biegu.

torebki
fot. materiały prasowe Ecco

Dzięki tej kolekcji, ECCO pokazuje swoje zaangażowanie w produkcję innowacyjnych wyrobów skórzanych, ale również zainteresowanie środowiskiem, co daje konsumentom nowe i ekscytujące opcje wśród produktów typu Shopperki.

Poprzedni artykułTVP przekazało tragiczną wiadomość. Zmarł uwielbiany polityk, miał tylko 43 lata. Wiceminister zabrała głos
Następny artykułUczniowie w stanie Vermont dostaną darmowe prezerwatywy. Czy w Polsce powinni zrobić podobnie?
Redaktorka w Lelum.pl z wielką pasją do pisania. Ogromna fanka włoskiej kultury, języka i kuchni. Uwielbia spędzać czas na łonie natury, poznawać nowe miejsca i podróżować. W wolnych chwilach eksperymentuje w kuchni, uprawia sport i czyta książki.