Torebki na wesele to jeden z podstawowych atrybutów każdej biorącej udział w tym ważnym wydarzeniu kobiety. Na jaką torebkę się zdecydować, by wyglądać elegancko? Prezentujemy najmodniejsze propozycje w tym sezonie. Postaw na stylowy minimalizm!

Moda weselna nieustannie ulega zmianom. Choć obowiązujący dress code bazuje na wykreowanych przez lata zasadach, panie coraz częściej akcentują swój styl w dość odważny i oryginalny sposób. Pomocna w tym może okazać się właśnie torebka! Udowadniamy, że prostota wcale nie musi być nudna!

Klasyka w żeńskim wydaniu

Przyjęło się, że aktówka zarezerwowana jest dla pracowników biur i wielkich korporacji. Najwięksi projektanci postanowili wykorzystać ten motyw i stworzyć torebkę, której kształt oraz zapięcia faktycznie będą przypominały aktówkę w bardzo kobiecym i eleganckim wydaniu!

Jaki kolor wybrać? To oczywiście zależy od sukienki i reszty dodatków. My prezentujemy skórzaną aktówkę w kolorze miedzianym, która świetnie sprawdzi się w towarzystwie szarej, błękitnej lub pudrowej sukienki! 

Torebki na wesele: kuferek

Kuferek to kolejna minimalistyczna, acz bardzo ciekawa propozycja. Pojemny i praktyczny świetnie zda swoją rolę! Występuje w wielu wariantach. Okrągły, prostokątny, na długim lub krótkim pasku- to tylko niektóre z możliwości. 

Kopertówka ze zwierzęcym motywem

Torebki, które zawierają zwierzęce akcenty to gorący trend tego sezonu! Pamiętajmy, że taki dodatek bardzo przykuwa uwagę. Reszta stylizacji nie powinna być równie krzykliwa. Prosta, utrzymana w jednym kolorze sukienka będzie bezpiecznym rozwiązaniem. 

Drewniane torebki 

Choć drewno wydaje się dość absurdalnym pomysłem w przypadku torebek, my wprost uwielbiamy to rozwiązanie. Pomysł faktycznie jest dość ekscentryczny, jednak prezentuje się świetnie i bardzo stylowo! To zupełne przeciwieństwo klasycznej, wykonanej ze skóry lub zamszu saszetki, skradło serca wielu kobiet.

Torebki na wesele wcale nie muszą być nudne! Dzięki temu dodatkowi cała stylizacja nadal pozostaje w eleganckim, stosownym do okazji tonie. Warto zaryzykować! 

Zobacz zdjęcia:

Torebki na wesele
reserved.com

Okrągły kuferek to bardzo praktyczna i ciekawa propozycja. Torebki na wesele wcale nie muszą być nudne!