Trąba powietrzna pojawiła się nad zalewem w Skarżysku-Kamiennej. Materace latają, dzieci piszczą – relacjonował w rozmowie z portalem echodnia.eu jeden ze świadków porażających wydarzeń. Anomalia pogodowe spowodowały, że wiele osób utraciło swoje rzeczy. 

Trąba powietrzna, która pojawiła się nad zalewem Rejów w Skarżysku-Kamiennej na długo pozostanie w pamięci plażowiczów i okolicznych mieszkańców. Takiego zjawiska w słoneczny dzień nikt nie mógł się spodziewać.

Trąba powietrzna w Polsce

Jak informuje portal echodnia.eu, całe zjawisko trwało kilkadziesiąt sekund. W jednej chwili ku górze poleciały materace, ręczniki, zabawki i rzeczy, które plażowicze przynieśli ze sobą. 

– To była chwila, może pół minuty. Zaczęło się na plaży tuż koło mnie. Wszystko fruwało, była panika wśród ludzi – powiedział w rozmowie z portalem echodnia.eu Stanisław Stanisławski, który przebywał w tym czasie na plaży.

 1. Sąsiedzi Kaczyńskiego przerwali milczenie. Zdradzili tajemnice życia obok prezesa
 2. Wielki dramat Michała Szpaka. Stracił wszystko, fani są zdruzgotani
 3. We wsi dowiedzieli się, że Mariusz jest gejem. Jego życie jest zagrożone, robią zebrania pod domem, próbowali otruć psa. Potrzebna pomoc

Trąba powietrzna nad zalewem: panika wśród ludzi

– Pierwszy raz widzę coś takiego tu na Rejowie, a spędzam tu mnóstwo czasu. Materace latają, dzieci piszczą, a ja wyskoczyłem, żeby złapać parasol – powiedział w rozmowie z portalem echodnia.eu Marcin Wnuk, który prowadzi lokal gastronomiczny nad zalewem.

Choć plażowicze w Skarżysku-Kamiennej przeżyli chwile grozy, na szczęście wszystko dobrze się skończyło. Nikt z odpoczywających nie ucierpiał, a trąba powietrzna szybko zniknęła z horyzontu.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

traba powietrzna
fot. screen z echodnia.eu, ”Chwile grozy nad zalewem Rejów w Skarżysku. Trąba powietrzna nastraszyła plażowiczów [WIDEO, FOTO]”, 26.07.2020
Portal echodnia.eu opublikował zdjęcia i wideo ze zdarzenia.

trąba powietrzna
fot. screen z echodnia.eu, ”Chwile grozy nad zalewem Rejów w Skarżysku. Trąba powietrzna nastraszyła plażowiczów [WIDEO, FOTO]”, 26.07.2020
Trąba powietrzna zadziwiła plażowiczów.

ZOBACZ TEŻ:

 1. Piła napar z pokrzyw 7 dni. Zupełnie oczyściła organizm, warto z nich skorzystać
 2. Tragedia na południu Polski. Dwie osoby nie żyją, nic nie dało się zrobić
 3. 6-latek zaprosił na urodziny ponad 30 osób. Nikt nie przyszedł. Finału jednak nie dało się przewidzieć
 4. Ujawniono największe sekrety Jarosława Kaczyńskiego. Gdy nikt nie patrzy dzieją się niesłychane rzeczy
 5. Nie żyje gwiazda legendarnego serialu emitowanego na TVP. Polacy ją uwielbiali
 6. Prezes ZUS się wygadała. Polacy nie dostaną już gotówki z 500 plus?
 7. Niemcy: Druga fala epidemii już nadeszła. Liczba przypadków tylko jednego dnia jest zatrważająca
 8. Nowa żona gwiazdora „Świata według Kiepskich” wylądowała w szpitalu. Aktor zareagował natychmiast
 9. Kim tak naprawdę była Ewa Milde i na co zmarła? Poruszająca historia niezwykłej polskiej aktorki znanej z „Czterdziestolatka”

  Źródło: echodnia.eu

 

Poprzedni artykułUjawniono największe sekrety Jarosława Kaczyńskiego. Gdy nikt nie patrzy dzieją się niesłychane rzeczy
Następny artykułPrzyłapali Magdę Gessler na wakacjach i zrobili jej kompromitujące zdjęcie. Prawda wyszła na jaw, niestety
Redaktor w Lelum.pl Absolwentka Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej. Pasjonatka nowych technologii, sztuki i rysunku. Wolne chwile spędza na tworzeniu ilustracji i pogłębianiu wiedzy na temat projektowania doświadczeń użytkowników.