Andrzej Piaseczny otworzył się na temat swojego życia prywatnego i relacji, jakie miał ze swoim tatą. Okazało się, że w dorosłym życiu wcale nie były one najlepsze. Wokalista nie krył łez, gdy poruszył temat stosunków z rodzicem.

Piosenkarz pojawił się gościnnie w drugim sezonie programu „To tylko kilka dni”, podczas którego miał szansę spotkać się i spędzić trochę czasu z 28-letnim Krzysztofem. Mężczyzna od dziecka choruje na nowotwór kości. W wyniku jego dolegliwości usunięto mu kość od kostki aż do uda, a w jej miejsce wszczepiono endoprotezę.

Podczas spotkania Krzysztof porozmawiał z wokalistą na temat jego stosunków z rodziną. W pewnym momencie trafił w czuły punkt artysty. Andrzej Piaseczny nie krył łez.

Andrzej Piaseczny opiekował się niepełnosprawnym Krzysztofem

Juror programu „Taniec z Gwiazdami” był niedawno gościem show „To tylko kilka dni”, podczas których spotkał się z chorującym na nowotwór kości Krzysztofem. Mężczyzna nie jest obecnie w pełni sprawny, a opuchnięta noga sprawia mu ogromny ból i dyskomfort.

28-latek nie może swobodnie się poruszać ani normalnie funkcjonować. Co więcej, ma świadomość, że najmniejsze uszkodzenie ciała może jeszcze bardziej pogorszyć jego stan, dlatego też bardzo obawia się opuścić cztery ściany swojego domu. Jego opiekunem jest Adrian, który nie tylko wyręcza go w wielu obowiązkach, ale też wspiera w trudnych chwilach. Teraz na kilka dni zastąpił go piosenkarza Andrzej Piaseczny.

Andrzej Piaseczny popłakał się podczas rozmowy o ojcu

Mężczyźni mieli szansę nie tylko spędzić we dwójkę trochę czasu, ale też porozmawiać o swoim życiu osobistym, marzeniach, celach i planach na przyszłość. Andrzej Piaseczny starał się jak najlepiej odnaleźć w roli opiekuna Krzysztofa i zapewnić mu trochę rozrywek.

W pewnym momencie 28-latek szczerze porozmawiał z artystą. Podczas pogawędki poruszył między innymi temat życia rodzinnego gwiazdora i jego kontaktów z rodzicami. Okazało się to być czułym punktem wokalisty, który nie krył łez podczas rozmowy na temat swojego taty.

-Mój to zmarł wiele lat temu na raka. Trafiłeś w mój czuły punkt. Pamiętam, że jako dziecko czułem miłość ojca, on był i było fajnie. Gdy byłem nastolatkiem, wydawało mi się, że go nie potrzebuję. Mógłbym powiedzieć, że jeśli mi brakuje ojca, to właśnie teraz. Jak jesteś dzieciakiem, to jesteś głupi i to jest wpisane. Mówię o mądrości życiowej. Nigdy nie miałem szansy w dorosłym życiu poczuć miłości ojca. Nie umiem rozmawiać na takie tematy – powiedział wzruszony Andrzej Piaseczny.

Cały odcinek programu można zobaczyć już w tę niedzielę o godzinie 22:05 na antenie TTV.

 

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Andrzej Piaseczny na granicy płaczu wspomina swojego tatę. „Jeśli mi brakuje ojca, to właśnie teraz”
  2. Romanowska usłyszała diagnozę. Miliony Polaków zmagają się z tym zaburzeniem
  3. Jakub Rzeżniczak udzielił przejmującego wywiadu po śmierci syna. Słowa piłkarza wyciskają łzy

Źródło: dziendobry.tvn.pl

 

Optymistka z mnóstwem pomysłów i masą pozytywnej energii. Z wykształcenia absolwentka Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Jagiellońskim. Z zaciekawieniem śledzę wszystkie wydarzenia na świecie i w mediach społecznościowych. Interesuję się psychologią, radiem, muzyką i zdrowym odżywianiem.