Lelum.pl > Nowości > Tragedia 3 miesiące po ślubie. Nie żyje żona słynnego bramkarza, Josha Vickersa
Michał Fitz
Michał Fitz 26.09.2023 17:37

Tragedia 3 miesiące po ślubie. Nie żyje żona słynnego bramkarza, Josha Vickersa

Josh Vickers stracił żonę, fot. Instagram/joshuavickers
Josh Vickers stracił żonę, fot. Instagram/joshuavickers

Niestety przychodzimy z bardzo przykrymi informacjami, które mogą zasmucić przede wszystkim wiernych fanów brytyjskiej piłki nożnej. Angielski bramkarz, Josh Vickers poinformował bowiem o niewyobrażalnej stracie, którą poniósł. Jego wpis rozrywa serce.

Josh Vickers stracił żonę

Bramkarz Derby County poinformował dziś o śmierci swojej żony. Jego ukochana Laura od kilku lat zmagała się z nowotworem. Do końca była jednak dobrej myśli i chciała mieć Josha za męża, dlatego raptem 3 miesiące temu się pobrali. Ich szczęście nie trwało długo.

Jak poinformował bramkarz, jego żona odeszła w spokoju, w otoczeniu bliskich. Piłkarz do końca był przy niej i, jak sam pisze, jest przekonany, że teraz ona też będzie z nim, doglądając go “z góry”.

Lekarze byli gotowi ją leczyć, ale Anna Przybylska ODMÓWIŁA. Po latach przyjaciółka ujawniła powód

Josh Vickers w cudownych słowach o swojej żonie

Vickers zaczął swoje oświadczenie od wyznania, że długo nie mógł wybrać do niego odpowiednich słów. Jak przyznał, wciąż nie jest pewien, czy te są odpowiednie. Chciał bowiem możliwie jak najlepiej wyrazić to, kim była dla niego Laura.

Laura jest najsilniejszą, najodważniejszą i najbardziej kochającą osobą, jaką kiedykolwiek spotkałem. Mimo tego wszystkiego, przez co przechodziła, nadal się uśmiechała, nigdy nie pozwalając, aby cokolwiek przeszkodziło jej w dobrej zabawie i tworzeniu wspomnień na całe życie.

Koledzy z drużyny Josha Vickersa stoją za nim murem

Josh Vickers wykorzystał także okazję, by podziękować wszystkim osobom, które wspierają go w tych trudnych chwilach. 

Dziękuję wszystkim, którzy wspierali mnie i obie rodziny w tym niezwykle trudnym czasie. Naprawdę mam szczęście, że mam najwspanialszą rodzinę i przyjaciół!

Zawodnicy drużyny Derby County podczas ostatniego meczu zdecydowali się uczcić pamięć zmarłej żony kolegi z drużyny nie tylko podczas ostatniego meczu, ale także w mediach społecznościowych.

Tagi: sport śmierć