Ida Nowakowska dodała wzruszający post na swój profil na Instagramie. Prowadząca program „Pytanie na śniadanie” pożegnała w ten sposób swoją zmarłą koleżankę, którą poznała na planie pierwszej edycji „You Can Dance”.

Natalia Madejczyk zasłynęła dzięki udziałowi w tanecznym show TVN. Dziś poinformowano o śmierci młodej tancerki. Swoje kondolencje zamieściła również jej koleżanka po fachu Ida Nowakowska.

Ida Nowakowska pożegnała Natalię Madejczyk

Prowadząca poranny program „Pytanie na śniadanie” jest obecnie jedną z największych gwiazd Telewizji Polskiej. Swoją przygodę z polskim show-biznesem rozpoczęła od udziału w pierwszej edycji tanecznego show TVN „You Can Dance”. To właśnie tam miała okazję poznać inną utalentowaną tancerkę — Natalię Madejczyk. Dziś Ida Nowakowska pożegnała zmarłą koleżankę.

Gwiazda zamieściła na swoim profilu na Instagramie wzruszający post, w którym złożyła kondolencje bliskim zmarłej tancerki. Artystki łączyła nie tylko wspólna pasja, ale również wspomnienia związane z udziałem w pierwszej edycji popularnego programu „You Can Dance”. Dla obu pań stał się on przepustką do większej kariery.

Ida Nowakowska składa kondolencje we wzruszającym poście na Instagramie

Natalia Madejczyk zajęła szóste miejsce w pierwszej edycji programu „You Can Dance”. Jej odejście z show TVN było jednym z najbardziej szokujących w pierwszym wydaniu produkcji. Uczestniczka rozpoczęła swoją przygodę z tańcem w wieku 17 lat, a wcześniej trenowała gimnastykę i planowała spróbować swoich sił w sztukach walki. Po zakończeniu programu organizowała warsztaty taneczne oraz angażowała się w projekt o nazwie Warsaw Dance Intensive.

W czerwcu ubiegłego roku Natalia Madejczyk ucierpiała w wyniku pożaru swojego mieszkania. Od tej pory trwała zbiórka mająca na celu pomoc w leczeniu tancerki. Około 60 procent ciała uczestniczki „You Can Dance” zostało poparzone podczas tragicznego wydarzenia.

Zobacz post Idy Nowakowskiej:

Ida Nowakowska ig
Instagram/idavictoria

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Daniel M. znów ma kłopoty. Syn Zenka Martyniuka usłyszał zarzuty
  2. Fani „Rancza” do dziś nie mogą wybaczyć twórcom 3 rzeczy. Największe absurdy, do których doszło na ekranie
  3. Katarzyna Cichopek zdobyła się na szczerość, wyznała, o czym od zawsze marzy. Plotki wkrótce się potwierdzą?