W serialu Barwy Szczęścia dojdzie do tragicznego finału. Serialowa Zuza, w którą wciela się Anna Adamus, będzie miała naprawdę zaskakującą scenę.Nastolatka marzy o karierze w modelingu, dziewczyna jest zachwycona, gdy pada propozycja z agencji modelek. Dopiero po rozmowie z Niką, którą gra Marcelina Szozda, dziewczyna nabiera podejrzeń. Młoda aktorka wcieli się w dziewczynę do towarzystwa, w serialu ma zaledwie 13 lat!

Bohaterka, która wciela się w szefową „agencji”, Karolinę, mówi modelkom, która przyleciały na miejsce, że mają towarzyszyć biznesmenom na jednym z przyjęć:

Nie chcę być dziewczyną do towarzystwa… Nigdy nie było o tym mowy i nie godzę się na to! – mówi serialowa Zuzia.

– To jest spotkanie z wpływowymi ludźmi ze świata mody i biznesu… Przyjechali specjalnie, żeby wam pomóc w rozwijaniu waszych karier! Dlatego trzeba być dla nich miłymi, rozmawiać z nimi i starać się, żeby się nie nudzili! Koniec dyskusji i grymaszenia!- powiedziała serialowa Karolina.

ZOBACZ TEŻ: Rozdano TeleKamery 2018! Nagrodzono wiele gwiazd [PEŁNA LISTA]

Tragiczny finał

Właścicielka agencji modelek, obawiają się, że Zuza może robić problemy:

– A jak się spłoszy? Musimy być pewni, że nie narobi nam kłopotów… i tutaj, i w Polsce. Ona dopiero co skończyła trzynaście lat, nie wiadomo, jak zareaguje – mówi Karolina.

– To zmiękcz ją trochę, co za problem? – fotograf daje Karolinie tajemnicze tabletki.

Oglądacie Barwy Szczęścia? Jesteście w szoku, że TVP zdecydował się na taki wątek? 

https://www.instagram.com/p/BcIMYFMFRmJ/?taken-by=marzena_megger

ładowanie...

Zobacz również