W weekend w Toruniu doszło do koszmarnego wypadku. Zdarzenie miało miejsce przy ulicy Grudziądzkiej, 31 lipca, o godzinie 0:45. Zderzyły się tam dwa samochody osobowe – jeden uczestnik nie przeżył. Był to młody strażak z Ochotniczej Straży Pożarnej w Dobrzejewicach.

Audi S3, jadące od strony Łysomic, podczas wykonywania manewru wyprzedzania zderzyło się czołowo z jadącym z przeciwka Oplem Zafirą – opisuje fatalny wypadek rzecznik prasowy KMP w Toruniu, Wojciech Chrostowski.

Czarny weekend w Toruniu – śmierć młodego strażaka

Do szpitala przewieziono wszystkich uczestników wypadku – jeden z nich, 22-latek z Dobrzejewic, zmarł w trakcie prób reanimacji. Zdruzgotani są nie tylko przyjaciele i rodzina zmarłego, ale też koledzy z jednostki straży pożarnej, w której służył chłopak.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Wstępne badania dowiodły, że kierowcy obu samochodów byli trzeźwi, ale szczegóły okoliczności zdarzenia zbada prokuratura.

Policja toruńska apeluje do świadków wypadku o kontakt z Wydziałem Dochodzeniowo-Śledczym Komendy Miejskiej Policji w Toruniu, przy ulicy Grudziądzkiej 17, tel. 47 754 26 07 lub 112.

Źródło: se.pl, ototorun.pl

Źródło: KM PSP w Toruniu

Źródło: KM PSP w Toruniu

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Przykre, hejterka wyśmiała stopy Małgorzaty Rozenek
  2. Wiśniewski przekazał smutne informacje, wyrazy współczucia spływają z całej Polski
  3. Nie żyje 4-letnia córeczka słynnego muzyka. Wielka rozpacz w rodzinie artysty