Trainspotting 2: tragiczna wiadomość dla wszystkich miłośników kultowego filmu. Nie żyje jeden z gwiazdorów brytyjskiej produkcji. Fanami i bliskimi aktora szczególnie wstrząsnęły dramatyczne okoliczności jego odejścia. Śledczy podejrzewają zabójstwo na zlecenie!

Nikt nie spodziewał się, że może do tego dojść. Gwiazdor filmu Trainspotting 2 pożegnał się z życiem w wyjątkowo podejrzanych okolicznościach. Co się stało? Policja uważa, że śmierć w żadnym razie nie mogła być wynikiem nieszczęśliwego zbiegu okoliczności, lecz stoi za nią celowe działanie. Kto mógł źle życzyć uwielbianemu aktorowi? Cała Wielka Brytania jest w szoku. 

Trainspotting 2: jak zginął aktor?

Jak podaje fakt.pl, do tragedii miało dojść w środę 17 kwietnia 2019 roku. Tego dnia około godziny dwudziestej na Chester Street na West Endzie znaleziono ciężko rannego aktora. Później miało się okazać, że mężczyzna został kilkakrotnie postrzelony. 

Chociaż pomoc nadeszła bardzo szybko, gwiazdora nie udało się ocalić. Ofiarą był Bradley Welsh, czyli słynny Doyle’e z filmu Trainspotting 2. Według ustaleń fakt.pl policjanci prowadzący sprawę potwierdzili, że traktują śmierć aktora jak morderstwo i pod takim kątem przyjrzą się okolicznościom jego odejścia. Podejrzewają, że może chodzić o zabójstwo na zlecenie. 

– Jego śmierć jest traktowana jako morderstwo. Nasi funkcjonariusze starają się dowiedzieć, kto mógł chcieć śmierci Welsha – czytamy na fakt.pl

Stróże prawa zaapelowali także do świadków tragedii i wszystkich osób, które mogą mieć wiedzę odnośnie do szczegółów zajścia Na razie nie aresztowano żadnych osób, które mogłyby być powiązane z rzekomym morderstwem

Kim był Bradley Welsh?

Bradley Welsh był walijskim aktorem i bokserem. Gwiazdor słynął ze swojego zaangażowania społecznego i działalności charytatywnej. 

Aktor Trainspotting 2 szczególnie energicznie działał na rzecz młodych ludzi, m.in. przekonując ich, żeby nie decydowali się na związanie swojej przyszłości z przestępczością. Organizował spotkania, na których ostrzegał przed negatywnymi konsekwencjami życia poza prawem oraz zażywania narkotyków i nadużywania alkoholu. Doprowadził też do otwarcia siłowni Holyrood Boxing Gym, gdzie mogli spędzać czas.

Poza aktorstwem jego wielką pasją był boks, w którym odniósł wiele sukcesów, m.in. wywalczył tytuł zwycięzcy ABA Lightweight Champions. Szok mieszkańców Wielkiej Brytanii jest tym większy, że nikt nie wyobrażał sobie, aby osoba z taką pasją działająca na rzecz innych, mogła mieć wrogów. 

To, co spotkało gwiazdora filmu Trainspotting 2, jest naprawdę przerażające. Mamy nadzieję, że zagadka jego śmierci jak najszybciej zostanie wyjaśniona, a ewentualni winni zostaną przykładnie ukarani. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Córka Michała Wiśniewskiego nagrała piosenkę! Zobaczcie, jak śpiewa Vivienne
  2. Katarzyna Dowbor w programie „Nasz Nowy Dom” pomoże mężczyźnie po amputacji nóg
  3. Agata Duda stanie po stronie nauczycieli? Jest oficjalna odpowiedź kancelarii prezydenta
  4. Katarzyna Dowbor nie wytrzymała. Ujawnia prawdę o programie „Nasz nowy dom”
  5. Partner Przybylskiej wyszedł z aresztu i przerywa milczenie. Ujawnia, jak było NAPRAWDĘ, jesteśmy w szoku

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Trainspotting 2
fot. screen z filmu „Trainspotting 2”

Nie żyje gwiazdor Trainspotting 2. Prawdopodobnie został zamordowany. 

1
2
Poprzedni artykułZbigniew Wodecki miał romans z piękną aktorką? Podobno ukrywał to przed całym światem
Następny artykułKuba Wojewódzki zaatakowany przez Tedego! Raper nagrał ostrą piosenkę
Redaktorka działu show-biznes w Lelum.pl. Absolwentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim. Publikowała w Onecie, „Gali”, Szajn i „Maglu”. Kocha sztukę i literaturę. Miłośniczka psów, kawy i seriali. Typowy millennials.