Trufla to klacz, której życie wisi na włosku. Niestety, zostały ostatnie 24 godziny, by ocalić konia, który został skazany na rzeź tylko dlatego, ponieważ jej gospodarz przenosi się do miasta. Do uratowania istnienia Trufli, która nigdy nie bała się ludzi, chodziła pod siodłem i rodziła źrebaki, brakuje niewiele ponad 4 tysiące złotych. Pokażmy, że internet ma moc i ocalmy to niewinne, bezbronne zwierzę.

Trufla potrzebuje naszej pomocy. Ten wspaniały, bezbronny i niewinny koń, bez naszego wsparcia nie da sobie rady. Jeżeli w tym momencie nie zareagujemy, to biedne zwierze trafi na rzeź. Pokażmy nie tylko siłę internetu, ale i moc oraz dobro ludzkich serc, liczy się każdy grosz. Wpłacajmy i udostępniajmy, by uratować truflę. Zbiórkę znajdziemy na www.ratujemyzwierzaki.pl/centaurus-trufla.  

trufla
Fot. ratujemyzwierzaki.pl

Uratujmy Truflę. Bez naszej pomocy ta piękna klacz zginie. Zostały ostatnie godziny.

Źródło: ratujmyzwierzaki.pl

 

 

 

Poprzedni artykułKamil: „Prawdziwa kobieta powinna wstawać przed mężem i zrobić makijaż. Facet musi czuć, że dla niego dba o siebie”
Następny artykułTrudno uwierzyć, kim z zawodu jest Magda Narożna. Zanim założyła zespół, kształciła się w zadziwiającym kierunku
Redaktorka działu life-style w Lelum.pl. Redaktor, copywriter i stylistka. Pisanie i moda od zawsze były bliskie jej sercu. Na swoim koncie ma publikacje w wielu branżowych portalach oraz czasopismach. Prywatnie miłośniczka Basquita i czarnej kawy.