Już niedługo znany serial „M jak miłość” powróci na ekrany naszych telewizorów z nowym sezonem. W życiu bohaterów zajdzie wiele nieoczekiwanych zmian. Zobacz, co scenarzyści przygotowali tym razem.

Popularny serial Telewizji Polskiej króluje w naszych odbiornikach nieprzerwanie od ponad dwudziestu lat. Mogłoby się wydawać, że historia liczona już w tysiącach odcinków nie może już niczym zaskoczyć.

Scenarzyści „M jak miłość” chcą jednak pokazać, że mają wiele pomysłów do wykorzystania. Bohaterów w nowym sezonie czeka masa niespodzianek.

„M jak miłość” powraca z nowościami w życiu bohaterów

Po wakacyjnej przerwie widzowie Telewizji Polskiej z pewnością będą spragnieni nowych odcinków ulubionego serialu. Kolejny sezon „M jak miłość” pojawi się na antenie już we wrześniu, a scenarzyści ujawnili, co czeka niektórych z bohaterów.

Młodsze pokolenie Mostowiaków będzie przeżywało miłosne zawirowania. Ula otrzyma od siostry tajemniczy SMS z awatarem dwóch przytulających się dziewczyn. Marcjanna Lelek niedawno dokonała coming outu, więc być może jej postać pójdzie podobnymi ścieżkami i przedstawi bliskim dziewczynę.

„M jak miłość” przygotuje mnóstwo zawirowań wokół związku Magdy i Andrzeja. Kobieta ma wreszcie dowiedzieć się o zdradzie ukochanego. Pocieszać ją będą Kinga z Piotrkiem, którzy pojadą do siedliska.

Widzowie przed przerwą mogli być świadkami nieoczekiwanego zwrotu akcji w wątku Franki i Pawła. Kobieta wyznała mężowi, że w przeszłości urodziła syna, którego oddała do adopcji. Teraz wyjedzie do USA, gdzie mały Adam będzie potrzebował jej pomocy. Scenarzyści nie zdradzili czy małżeństwo przetrwa tę próbę.

Najnowszy sezon „M jak miłość” zapowiada wiele nieoczekiwanych zwrotów akcji. Najbliższe odcinki już we wrześniu, a widzowie do tej pory mogą układać własne teorie względem ulubionych bohaterów.

Wyświetl ten post na Instagramie

Wyświetl ten post na Instagramie

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. „M jak miłość”. Szykują się wielkie zmiany w obsadzie. Kogo już nie zobaczymy, a kto powróci?
  2. Ruszyła pilna akcja. Chodzi o zanieczyszczenie toksynami
  3. Kasia Cichopek pokazała, w czym wystąpi na Festiwalu w Opolu. Kurzajewski będzie pod zachwycony

Źródło: Interia.pl