Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Kim naprawdę jest Rafał z ”Królowych życia”? Widzowie TTV nie mają pojęcia, na czym zarabia
Angelika Bielska
Angelika Bielska 17.06.2020 23:58

Kim naprawdę jest Rafał z ”Królowych życia”? Widzowie TTV nie mają pojęcia, na czym zarabia

ttv
Fot. rafalgrabias, Instagram

Ostatnio stało się o nim głośno. A to wszystko za sprawą afer, jakie mają miejsce wokół kontrowersyjnego związku Rafała z jego wieloletnim partnerem – Gabrielem. Ich związek był naprawdę udany – momentami nawet nudny. Para wspólnie pracowała i dzieliła się swoją miłością z fanami. Sielanka nie trwała jednak długo.

TTV wyprodukowało naprawdę dużo produkcji, które odniosły olbrzymi sukces. Telewizja wypromował także dużą ilość ciekawych osobowości. Jedną z nich bezapelacyjnie jest Rafał, którego kojarzymy z głośnego ostatnio programu Królowe życia. Rafał, podobnie jak pozostali uczestnicy show, to bardzo barwna postać, która lubi wystawne i luksusowe życie oraz oczywiście – modę. Kim jednak tak naprawdę jest Rafał? Wiele osób o tym nie wie.

Rafał z TTV

Ostatnio stało się głośno o Rafale za sprawą domniemanej zdrady i niewierności jego partnera – Gabriela. Fani jeszcze bardziej zaczęli przyglądać się sylwetce tej dwójki. Kim naprawdę jest znany mężczyzna?

Nie wiadomo dokładnie, ile lat ma Rafał. Jak sam przyznał, celowo podaje różne informacje. Prawdopodobnie ma 40 kilka lat. Jak już się dowiedzieliśmy z programu, jego życie obraca się pomiędzy Warszawą a Głogowem. To właśnie tam znajdują się modowe pracownie bohatera TTV. Ich współwłaścicielem jest dotychczasowy partner Rafała – Gabriel Seweryn. Rafał poza modą i występami w programie Królowe życia, zajmuje się także intensywnym prowadzeniem swojego profilu na Instagramie.

  1. Małgorzata Rozenek świętuje pierwszy tydzień synka. Henryk miał pamiątkową sesję, zdjęcia zapierają dech
  2. Treść słów kucharza poraża. Polacy się wściekną, chodzi o 200 zł za rybę nad morzem
  3. Smutne kulisy rozstania Rafała i Gabriela z ”Królowych życia”. Sprawa trafiła na policję

Życie prywatne gwiazdy TTV

Rafał do popularnego programu zgłosił się razem ze swoim partnerem, z którym był w związku od 18 lat. Mężczyźni tworzyli ciekawy i barwny duet, wspólnie zwiedzając świat i spędzając wesoło czas z rodziną i znajomymi. Na chwilę obecną ich związek stoi pod znakiem zapytania.

Jedno jest pewne – Rafal swoją osobą wiele wniósł do programu TTV Królowe życia. To właśnie dla niego i jego partnera, miliony widzów zasiadało przed ekranami telewizorów. Bez wątpienia, telewizyjne show było trampoliną do sławy dla znanego mężczyzny.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Ostatni czas nie najeży do najbardziej udanych dla Rafała.

królowe życia

Para była razem 18 lat. Ostatnio cała polska żyje ich rozstaniem.

Królowe życia

Mężczyzna, razem ze swoim partnerem, tworzyli barwny duet.

ZOBACZ TEŻ:

  1. „Może rozwód?”. Gwiazda programu TVN interweniuje u Agaty Dudy
  2. Stało się. Na wiadomość czekało tysiące Polaków. Biały Dom potwierdził
  3. Karolina: ”Dowiedziałam się, że chłopak mnie zdradza. Zemściłam się, ale nie przewidziałam jednego, teraz mi wstyd
  4. Wygrała wielkie show TVN, dziś zmaga się ze śmiertelną chorobą. Justyna Kurowska usłyszała druzgocącą diagnozę
  5. Wielka letnia wyprzedaż w Zarze rusza już za chwilę. Wiemy, kiedy upolujesz perełki nawet 50% taniej
  6. Kobieta od 22 lat trzyma swojego martwego syna w piwnicy i codziennie otwiera trumnę. Powód jest zatrważający, tylko dla osób o mocnych nerwach

źródło: eska.pl