Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > TTV: osoby z zespołem Downa wyruszą w podróż, jakiej świat nie widział. Nowy program Przemka Kossakowskiego
Michał Włoch
Michał Włoch 19.01.2020 19:45

TTV: osoby z zespołem Downa wyruszą w podróż, jakiej świat nie widział. Nowy program Przemka Kossakowskiego

Alicja Majewska
Pawel Wodzynski/East News

TTV postanowiło poszerzyć swoją ofertę programową przy pomocy wyjątkowego programu, który poprowadzi Przemek Kossakowski. W nowym formacie stacji zobaczymy podróż, jaką odbędą osoby z zespołem Downa.

Nowy program Przemka Kossakowskiego, który emitowany będzie na antenie TTV, ma szansę stać się prawdziwym hitem! Format odniósł już duży sukces za granicą. Nowe show stacji przybliży widzowi życie osób z zespołem Downa i pokaże je ze strony, która daleka jest od stereotypów, które są głęboko zakorzenione w naszym społeczeństwie.

TTV rusza z nowym programem

Program noszący nazwę Down the Road. Zespół w trasie powstał na przestrzeni minionego roku. Szerzej wypowiedział się na ten temat sam prowadzący program, Przemek Kossakowski.

-We wrześniu zeszłego roku wyruszyłem w podróż. Towarzyszyłem szóstce niezwykłych ludzi. Ludzi, którzy mają coś, czego nie ma większość z nas. Jeden chromosom więcej – napisał w swoim poście na Instagramie.

Można mieć nadzieję, że program, który emitować będzie stacja TTV, sprawi, że społeczeństwo spojrzą na osoby z zespołem Downa w sposób, w jaki powinno. W swojej wypowiedzi prezenter użył bardzo ważnego stwierdzenia – tym nie można się ani zarazić, ani z tego wyleczyć.

Down the Road z Przemkiem Kossakowskim

Partner Martyny Wojciechowskiej wziął sobie za cel opowiedzieć przyszłym widzom, co będzie ich czekać w nowym programie TTV. Wyraźnie widać, że podróżnik bardzo emocjonalnie przeżył czas na planie programu Down the Road. Zespół w trasie.

Ludzie z Zespołem Downa, są wyjątkowi. Nie udają emocji, mówią to co myślą, mają w sobie dziecięcą ciekawość i naiwność. Żyją wśród nas. Chciałem dać im szansę, aby opowiedzieli o sobie i o tym, jak rozumieją świat. Oni w zamian przypomnieli mi o tym, co naprawdę jest w życiu ważne – zakończył swój wpis prezenter TTV.

Pierwotna wersja programu powstała w Belgii, gdzie odniosła duży sukces pod względem oglądalności i opinii krytyków. Obecnie produkowany jest tam produkowany trzeci sezon serialu.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

TTV

Przemek Kossakowski wyruszył w podróż z uczestnikami nowego programu TTV.

TTV

Prowadzący ma bardzo emocjonalny stosunek do uczestników programu.

TTV

Down the Road. Zespół w trasie już niedługo będzie można zobaczyć w telewizji.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Już niedługo może być najczęściej diagnozowanym nowotworem. Ponad połowa przypadków wykrywana jest zbyt późno
  2. Niespodziewane wyznanie Dawida Kwiatkowskiego w „The Voice Kids”. Cleo nie wiedziała, jak zaregować
  3. Znaki zodiaku, które onieśmielają facetów. Są silne, piękne i bardzo inteligentne
  4. Mąż wysłał w dzień urodzin paczkę do żony. Dotknęła jej i natychmiast wybuchła śmiechem
  5. Śmierć uwielbianej gwiazdy disco polo zdruzgotała fanów. Okoliczności były straszne, tajemnicze przyczyny