TTV: nieoficjalnie podano, że nie żyje były uczestnik programu Rinke. Za zamkniętymi drzwiami. Były prawnik, Bogdan, był bardzo dobrym przyjacielem Rinke Rooyensa. Poznali się na planie kręcenia programu. Wiadomość o śmierci mężczyzny przekazał sam gwiazdor. Niedawno media pisały także o śmierci innego uczestnika programu TTV: Dżentelmeni i wieśniacy. Czy nad stacją ciąży jakieś fatum?

Niedawno stacja TTV przekazała tragiczne wieści o śmierci byłego uczestnika programu Dżentelmeni i wieśniacy, który zginął w tragicznym wypadku. Z relacji Super Expressu wynikało, że mężczyzna wjechał autem do kanału portowego i utonął. Ratownicy już nic nie mogli zrobić. Dziś Rinke Rooyens przekazał kolejne smutne wieści. 

Gwiazda TTV nie żyje

Rinkey Rooyens i Bogdan, były prawnik, poznali się podczas kręcenia programu TTV Rinke. Za zamkniętymi drzwiami. Działo się to wtedy, kiedy Rinke spędził pięć dni i nocy w Warszawskim Hospicjum Onkologicznym. Panów połączyła wówczas wyjątkowa więź i szybko stali się przyjaciółmi.

-Prawdziwy przyjaciel to ten, który wydobywa z ciebie to, co najlepsze i właśnie to się stało, gdy cię spotkałem. Prawdziwa przyjaźń przychodzi, gdy cisza między dwojgiem ludzi wygodnie siedzi obok ciebie. W ciszy dałeś mi spokój Bogdan – napisał w mediach społecznościowych Rinke Rooyens.

  1. Smutne, jak wygląda grób uwielbianego polskiego aktora. Zniszczona mogiła i porozrzucane śmieci wywołują łzy
  2. Dziecko zjadło kotleta kupionego w Lidlu. Zmarło po 8 latach cierpienia
  3. Novak Djokovic ma koronawirusa. Gwiazda światowego tenisa potwierdziła najgorsze informacje

Rinke Rooyens opłakuje przyjaciela

Partner Joanny Przetakiewicz i prowadzący program TTV pomagał Bogdanowi odkąd tylko się poznali. Ich więź była wyjątkowa, o czym wspomniał sam gwiazdor we wzruszającym wpisie na Instagramie.  

-Do widzenia mój drogi przyjacielu. Moje myśli i miłość zostają zawsze tu, w moim sercu, zanim spotkamy się ponownie w twoim świecie. Słodkich snów. Kocham Cię. Rinke – czytamy we wpisie Rooyensa.

To smutne, gdy tak niezwykłe osoby odchodzą z tego świata, pozostawiając pustkę w sercach innych. Łączymy się w bólu z rodziną i przyjaciółmi zmarłego.

ZOBACZ ZDJĘCIE:

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Największym darem życia jest przyjaźń. Spotkanie z Bogdanem – otrzymalem to. Prawdziwy przyjaciel to ten, który wydobywa z Ciebie to, co najlepsze, i właśnie to się stało, gdy cię spotkałem. Prawdziwa przyjaźń przychodzi, gdy cisza między dwojgiem ludzi wygodnie siedzi obok ciebie. W ciszy dałeś mi spokój Bogdan . Prawdziwi przyjaciele to ci rzadcy ludzie, którzy przychodzą cię znaleźć w ciemnych chwilach życia i prowadzą z powrotem do światła i dają nadzieję, że nasza Przyjaźń nie polega na tym, kogo znasz najdłużej. Chodzi o to, kiedy wkroczyłem w twoje życie, powiedziałem „Jestem tu dla ciebie”, trzymając rękę w ciszy i rozumiemy się w całkowitej ciszy. DO WIDZENIA MOJ DROGI PRZYJACIELU MOJE MYŚLI I MIŁOŚĆ ZOSTAJĄ ZAWSZE TU W MOIM SERCU ZANIM SPOTKAMY SIĘ PONOWNIE W TWOIM ŚWIECIE . SŁODKICH SNÓW. KOCHAM CIĘ RINKE

Post udostępniony przez Rinke Rooyens (@rinkerooyens)

Gwiazda TTV nie żyje. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Ogromne emocje podczas programu Moniki Olejnik. Nagle Michał Dworczyk nie wytrzymał i padły ostre słowa
  2. Rząd nie spodziewał się tak dużego wzrostu. Polska przekroczyła kolejną granicę. Dane są zatrważające
  3. 4 znaki zodiaku, które są skazane na sukces. Ich przeznaczeniem jest bogactwo i luksus
  4. Kolejny kraj od 13 lipca otwiera granice. Nie dla Polaków, przykra informacje dotknęła wielu z nas
  5. Smutne doniesienia o synu Edyty Górniak. Jego słowa dobitnie potwierdzają plotki
  6. Bardzo smutna wiadomość z ostatniej chwili. Rodzina przekazała najczarniejszą wiadomość, nie żyje legendarny polski dziennikarz

Źródło: jastrzabpost.pl

 

Poprzedni artykułKolejny kraj od 13 lipca otwiera granice. Nie dla Polaków, przykra informacje dotknęła wielu z nas
Następny artykułBeagle wąchał i lizał po nosie panią. Kobieta u lekarza poznała druzgocącą prawdę
Redaktor w Lelum.pl. Magister komunikacji medialno-marketingowej. Od zawsze pasjonuje się fotografią. Najbardziej lubi robić zdjęcia komercyjne. 9 lat swojego życia spędziła tańcząc taniec towarzyski, a 4 na deskach teatru. Lubi aktywny tryb życia, imprezy i dobre jedzenie. Gdyby istniał konkurs na znajomość fabuły serialu, na pewno by go wygrała.