Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Tuż przed Eurowizją do sieci trafił humorystyczny filmik z Brzozowskim. Nie wszystkim się podoba
Karol Zaborowski
Karol Zaborowski 18.05.2021 00:19

Tuż przed Eurowizją do sieci trafił humorystyczny filmik z Brzozowskim. Nie wszystkim się podoba

Rafał Brzozowski nagranie
screen tiktok.com/eurowizion

Rafał Brzozowski jako tegoroczny reprezentant naszego kraju na Eurowizji wzbudził sporo kontrowersji. Niedawno w sieci pokazało się humorystyczne nagranie z muzykiem w roli głównej.

Rafał Brzozowski dla wielu osób nie był pierwszym kandydatem do roli reprezentanta Polski na Eurowizji. Muzyk ma na koncie kilka wpadek, które były mocno krytykowane przez polskich internautów.

Teraz wiele osób skupiło się wokół nagrania, które niedawno opublikowano w sieci. Widzimy na nim samego Rafała Brzozowskiego, który w humorystyczny sposób chce zaprezentować się wszystkim fanom Eurowizji. Niestety nie wszystkim spodobał się jego krótki występ.

Rafał Brzozowski na Tik Toku

Ze względu na nałożoną kwarantannę Rafał Brzozowski nie mógł wziąć udziału w ceremonii otwarcia tegorocznej Eurowizji. Niestety przemawia to na jego niekorzyść, dlatego też reprezentant Polski powinien starać się jak najlepiej zaskarbić sobie sympatię widzów.

Niedawno na profilu na Tik Toku Eurowizji pojawiło się nagranie z udziałem Rafała Brzozowskiego, na którym muzyk przedstawia się i mówi kilka słów. Całe nagranie jest humorystyczne i ma pokazywać jak duży dystans do siebie ma muzyk.

Niestety według niektórych internautów jego oglądanie zamiast zachwyt wywołuje zażenowanie, o co bez wątpienia nie chodziło Brzozowskiemu.

– Czuję megazażenowanie – czytamy.

– Myślałam, że gorzej już nie będzie, a jednak – pisze jedna z internautek.

– Boże, to jest chyba gorsze niż ta cała pandemia – czytamy w komentarzach.

Miejmy nadzieję, że muzykowi o wiele lepiej pójdzie podczas samego występu na żywo, jednak bukmacherzy nie dają mu zbyt dużych szans na zwycięstwo. Można wręcz stwierdzić, że według wielu osób Rafał Brzozowski będzie się plasował raczej przy końcówce tabeli. Mimo wszystko trzymamy mocno za niego kciuki.

Artykuły polecane przez Redakcję Lelum:

Źródło: Pudelek.pl