TVN zaskakuje widzów. Jak się okazuje, do stacji powrócą największe serialowe hity i możliwe, że już we wrześniu zobaczymy dalsze losy tytułowej BrzydUli. Wiele wskazuje na to, że na ekranie pojawią się też uwielbiane Usta ustaUmowy są już dopinane. W obsadzie najprawdopodobniej zobaczymy większość gwiazd, które pojawiły się w serialu dekadę temu – zdradził w rozmowie z Party informator.

Po wielu latach, jedne z najbardziej kultowych seriali mają doczekać się kontynuacji. Choć do tej pory mówiono jedynie o nagrywaniu dalszych losów tytułowej BrzydUli i Marka Dobrzańskiego, okazuje się, że najprawdopodobniej, po całej dekadzie, na ekranie zobaczymy również ponownie bohaterów komedii Usta usta.

Usta usta wracają do TVN

O powrocie na ekrany telewizorów popularnego serialu, w którym wystąpili Paweł Wilczak, Magdalena Różyczka, Sonia Bohosiewicz, Wojciech Mecwaldowski, Magdalena Popławska i Marcin Perchuć, poinformował magazyn Party. Zdaniem gazety, wszystko wskazuje na to, że ponownie zobaczymy uwielbianych aktorów, którzy wcielają się w rolę partnerów w długoletnich związkach. 

Umowy są już dopinane. W obsadzie najprawdopodobniej zobaczymy większość gwiazd, które pojawiły się w serialu dekadę temu – zdradziła w rozmowie z portalem osoba ze stacji TVN.

Jak donosi magazyn, zdjęcia do Usta usta mają ruszyć na początku czerwca, a co z tymi do BrzydUli? Kiedy zobaczymy nowy sezon serialu?

  1. Myślała, że urodzi bliźniaki. Podczas badania USG lekarz przekazał jej jednak zupełnie inne wieści
  2. Michał Szpak pokazał zdjęcie swojej miłości. Piękny widok, rozczuli każdego
  3. Luzowanie obostrzeń od 1 czerwca. Od dziś wchodzą w życie kolejne zmiany, wielu Polaków będzie zadowolonych

Nowy sezon BrzydUli w TVN

BrzydUla z pewnością wróci do TVN, a o kontynuacji uwielbianego serialu mówi się już od dłuższego czasu. Choć aktorzy na plan mieli wejść już w kwietniu, z powodu pandemii koronawirusa prace musiały zostać odłożone w czasie. 

Mam nadzieję, że od września będziemy na antenie i będzie już można oglądać BrzydUlę. Serial się pisze, na razie jest pierwszych dziesięć odcinków – mówiła Małgorzata Socha na Domówce u Dowborów. 

My również mamy nadzieję, że nowe odcinki pojawią się już we wrześniu. Wielu widzów nie może się doczekać, by zobaczyć, jak potoczyły się losy Uli Cieplak i Barka Dobrzańskiego, czy przebojowej Violetty Kubasińskiej.

ZOBACZ ZDJĘCIE:

TVN
Fot. Kadr z serialu BrzydUla, TVN

Do TVN mają wrócić popularne seriale. BrzydUla miała wystartować już we wrześniu.

TVN
Fot. Kadr z serialu Usta usta, TVN

Teraz pojawiły się informacje o wznowieniu prac nad serialem Usta usta, który zniknął z anteny 10 lat temu.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Zwłoki mężczyzny w toalecie Urzędu Skarbowego. Tragedia w Otwocku
  2. Największa tragedia od 120 lat i nie chodzi o pandemię. Zupełnie nowe kłopoty w europejskim kraju
  3. Od dziś emeryci i renciści mogą zarabiać prawie 4 tysiące. Ogromna zmiana, nowy limit
  4. Gratulacje dla Jolanty Kwaśniewskiej. Na jaw wyszła prawda, Agata Duda będzie wściekła
  5. Marek Niedźwiecki nie zamierza milczeć. Ma ważną prośbę, zapowiedział poważne kroki
  6. Tatry. Niespotykana anomalia pogodowa, nagle zapanowała zima i spadł śnieg. Co się dzieje?

źródło: jastrzabpost.pl

Poprzedni artykuł70 nauczycieli zakażonych koronawirusem w Wałbrzychu. Miasto nie otwiera szkół
Następny artykułPepco szaleje z okazji Dnia Dziecka. Hitowe zabawki można kupić za śmieszne pieniądze
Redaktorka działu life-style w Lelum.pl. Redaktor, copywriter i stylistka. Pisanie i moda od zawsze były bliskie jej sercu. Na swoim koncie ma publikacje w wielu branżowych portalach oraz czasopismach. Prywatnie miłośniczka Basquita i czarnej kawy.