TVN przekazało ważne informacje. Kolejne kraje postanowiły podjąć radykalne kroki i wprowadzić restrykcje dla Polaków. Wielu turystów z pewnością będzie niezadowolonych, ponieważ to jedne z najpopularniejszych kierunków obieranych przez naszych rodaków. Każdy będzie musiał się dostosować do nowego nakazu, trzeba będzie się przygotować. Wszystko ma wejść w życie jeszcze w tym tygodniu.

TVN przekazuje fatalną wiadomość dla wielu z nas. Niektórzy mogą być naprawdę wściekli, mało kto był gotowy na takie zmiany. Kolejne restrykcje dla Polaków staną się faktem.

TVN: kolejny kraj wprowadza restrykcje dla Polaków

Jak przekazuje portal tvn24.pl kolejny kraj postanowił wprowadzić specjalne restrykcje dla wszystkich Polaków, którzy zdecydowali się przekroczyć granicę tego państwa.

— Osoby przylatujące z Polski do Grecji będą musiały okazać negatywny wynik testu na COVID-19, który powinien być wykonany nie później niż 72 godziny przed przybyciem — czytamy w komunikacie, który został opublikowany na greckiej stronie rządowej, jego treść cytuje wspomniana już wyżej strona.

Nowe zasady wejdą w życie jeszcze w tym tygodniu, bo mają obowiązywać od soboty, 3 października.

— Dotyczą one również [te zasady — dop. red.] obywateli greckich, stałych mieszkańców Grecji i osób podróżujących z istotnych powodów zawodowych. Podróżni powinni zostać poddani badaniu laboratoryjnemu RT-PCR z użyciem wymazu z jamy ustno-gardłowej lub nosogardłowego — można przeczytać dalej w komunikacie, jak donosi tvn24.pl.

  1. Ministerstwo zdrowia opublikowało dwie godziny temu ważny komunikat. Każdy powinien go przeczytać
  2. Uwaga, klienci Pekao mogli być w tarapatach. Bank przekazał fatalne wieści
  3. TVP podjęło drastyczną decyzję. Zawadzka nie wraca do „Pytania na śniadanie”, zastąpi ją dziennikarka TVP Info

Sycylia i Wielka Brytania również z restrykcjami.

Podobne restrykcje zdecydowały się wprowadzić władze Sycylii. Już od wczoraj, 30 września osoby, które przybyły na tę wyspę również będą musiały okazać specjalne oświadczenie, które informuje o negatywnym wyniku na obecność groźnego wirusa SARS-CoV-2. Musi on być przeprowadzony do 72 godzin przed przekroczeniem granicy tego państwa.

Dzisiaj wieczorem, 1 października tvn24.pl poinformowało również o obowiązkowej kwarantannie dla Polaków przyjeżdżających do Wielkiej Brytanii. 

— Osoby, które przyjeżdżają do Wielkiej Brytanii z Polski, będą musiały poddać się 14-dniowej obowiązkowej samoizolacji. Zasady wchodzą w życie od godziny 4.00 w sobotę [3 października — dop. red.] — informuje portal stacji BBC, jak cytuje wspomniany portal.

Obowiązkową kwarantannę wprowadzają również Turcja oraz Holandia Karaibska.

Jeśli ktoś z was planuje wybrać się do wymienionych krajów, lepiej, żeby miał na uwadze nowe nakazy, trzeba się dostosować.

ZOBACZ ZDJĘCIE:

tvn
fot. instagram.com/flylot

Kolejne kraje wprowadzają restrykcje dla Polaków.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Pilna konferencja Ministerstwa Zdrowia. Przekazano informacje, których wszyscy się obawiali
  2. Popularny kurort trafił do czerwonej strefy. Sytuacja wymyka się spod kontroli
  3. 5-letnia dziewczynka miała nagle problem z mówieniem i chodzeniem. Mama zauważyła w jej włosach czerwoną krostę
  4. Która konewka może zmieścić więcej wody? Odpowiedź na zagadkę zna tylko 4% z nas
  5. Marcin Daniec kończy dziś 63 lata, czego mu życzycie? Pamiętacie jeszcze polskiego kabareciarza, uwielbiały go miliony Polaków
  6. Kto jest na zdjęciu? Pod fotografią burza, zdania są podzielone, ale tylko 1 odpowiedź wydaje się słuszna

Źródło: tvn24.pl

 

Poprzedni artykułDziś swoje święto mają wszystkie Teresy. Wszystkiego najlepszego
Następny artykułTVP przekazało zatrważające informacje, nie żyją. Nikt nie mógł zapobiec tragedii, nie mieli szans
Redaktorka w Lelum.pl, absolwentka filologii polskiej na Uniwersytecie Warszawskim. Do tej pory dziennikarsko spełniała się w redakcjach studenckich i szkolnych. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl