TVN czekają kolejne poważne zmiany. Jak donosi Fakt, z DDTVN pożegna się Agnieszka Jastrzębska, która pracowała tam od 10 lat. W ostatnim czasie niemalże na każdym kroku spływają kolejne doniesienia dotyczące zmian w popularnej śniadaniówce. Takiej prawdopodobnie nikt nie mógłby się spodziewać!

Do wiadomości publicznej dotarły kolejne wiadomości, dotyczące zmian w Dzień Dobry TVN. Okazuje się, że z programem postanowiła pożegnać się Agnieszka Jastrzębska, która do tej pory w śniadaniówce zajmowała się tematyką show-biznesową. Powód, który podać miała dziennikarka, nie pozostawia żadnych wątpliwości. Na ten moment władze stacji w żaden sposób nie odniosły się do krążących plotek.

TVN pożegna Agnieszkę Jastrzebską 

Edward Miszczak na ramówce TVN wspominał o zmianach, które wkrótce nastąpią w popularnej śniadaniówce. Decyzja ta spowodowana została stosunkowo słabą oglądalnością. Program w dalszym ciągu przegrywał z konkurencyjnym Pytaniem na Śniadanie. Pierwszą decyzją, która podjął dyrektor programowy TVN, było wprowadzenie nowej pary prowadzących. Już 5 marca na antenie zadebiutują Paulina Krupińska i Damian Michałowski.

Zgodnie z doniesieniami Faktu w międzyczasie nastąpi jeszcze jedna rewolucja, o której stacja nie miała zielonego pojęcia. Tabloid donosi, że współpracę z ekipą śniadaniówki zakończyła Agnieszka Jastrzębska

  1. Barbara Kurdej-Szatan znów przefarbowała włosy? „Myślałam, że to Ewa Drzyzga”
  2. Porażające sceny na pogrzebie Pawła Królikowskiego. Nikt nie spodziewał się wydarzeń, które nastąpiły w kościele
  3. Nowa dziennikarka TVP opluta jadem przez widzów. Dodała poruszający wpis, daje do myślenia

Agnieszka Jastrzębska: Dzień Dobry TVN

Agnieszka Jastrzębska o swojej decyzji władze stacji poinformować miała 3 marca. Decyzja, którą podjęła, spowodowana miała być tym, że teraz pragnie skupić się na nowych projektach i wyzwaniach zawodowych. Szczegóły pozostały jednak jej tajemnicą.

Przypomnijmy, że w śniadaniówce prowadziła kącik o show-biznesie, gdzie informowała widzów o tym, co aktualnie dzieje się u gwiazd. Na ten moment ani sama zainteresowana, ani władze stacji nie odniosły się do krążących pomówień.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

TVN
instagram.com @jastrzabjastrzab

TVN pożegna się z Agnieszką Jastrzębską. 

TVN
instagram.com @jastrzabjastrzab

Gwiazda prowadziła kącik o show-biznesie. 

TVN
instagram.com @jastrzabjastrzab

Pracowała tam 10 lat.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Dziś pogrzeb Pawła Królikowskiego. Aktor przegrał walkę ze straszną chorobą
  2. Pasażerka zapłaciła fortunę przez jedną rzecz w dokumentach. Nie wpuścili jej do samolotu
  3. Sałatka z brokułami, która posmakuje nawet niejadkom. Wystarczy 20 minut i gotowe
  4. Uczestnik ”Tańca z Gwiazdami” odważył się na występ po zawale. ”Zanim przyjąłem propozycję, przeszedłem badania”
  5. Doda jest w ciąży? Po jej ostatnim oświadczeniu nie brakuje spekulacji
  6. Robert Makłowicz błaga Polaków o pomoc. Potrzebne są duże pieniądze

Źródło: plotek.pl

Poprzedni artykułAnna Mucha o liście swoich partnerów w „M jak miłość”. Jest bardzo długa: „Wszyscy moi i jeszcze mi za to płacą”
Następny artykułSyn Olgi Kalickiej trafił do szpitala. Aktorka przerwała urlop, pokazała zdjęcie
Redaktor działu Lifestyle w Lelum.pl. Ukończyła Dziennikarstwo na lubelskim UMCESie. Pisanie tekstów było jej pasją, odkąd pamięta. To właśnie w tej dziedzinie chciałaby być perfekcjonistką. Miłośniczka zumby, klimatów latino i włoskiego jedzenia. Nienawidzi nudy i monotonii. Optymistka, dla której każdy kolejny dzień to nowa przygoda.