Lelum.pl

fot. materiały prasowe Only Bio

Była dziennikarka stacji TVN wyzwana, opluta i popchnięta. Dodała emocjonalny wpis, który wstrząsnął siecią

6 Sierpnia 2019

Autor tekstu:

Robert Głowacki

TVN: dziennikarka stacji została opluta i popchnięta na ulicy. Okazuje się, że wszystko za sprawą torby na zakupy, która była w tęczowych barwach. Na Instagramie dodała emocjonalny wpis, który wstrząsnął siecią.

TVN: dziennikarka stacji została opluta i popchnięta na ulicy. Okazuje się, że wszystko za sprawą torby na zakupy, która była w tęczowych barwach. Na Instagramie dodała emocjonalny wpis, który wstrząsnął siecią.

Karolina Korwin Piotrowska przez ponad dekadę była jedną z twarzy stacji TVN. Dziennikarka przez lata prowadziła Magiel Towarzyski, a także inne programy związane z filmami. Tym razem głośno jest o niej za sprawą przykrego incydentu, z jakim się spotkała. Została opluta i popchnięta, a wszystko przez tęczową torbę na zakupy. Na Instagramie zamieściła obszerny wpis, który wzburzył internautów.

Gwiazda TVN zaatakowana na ulicy

Atmosfera wokół środowiska LGBT od lat była gęsta, jednak ostatnimi czasy sprawy dotyczące mniejszości seksualnych zaczęły budzić skrajne emocje, o czym mogliśmy przekonać się podczas Marszu Równości w Białymstoku. Podczas parady uczestnicy byli rzucani butelkami, bici, a także wyzywani. Okazuje się, że na ulicach Warszawy również nie trudno o zaczepki.

Przekonała się o tym dziennikarka przez lata związana ze stacją TVN: Karolina Korwin Piotrowska , która została opluta i popchnięta podczas powrotu do domu. Okazało się, że powodem zaczepek była jej tęczowa torba, w której dziennikarka niosła wcześniej zrobione zakupy. Korwin Piotrowska zamieściła mocny wpis na swoim Instagramie, w którym opisuje kuriozalną sytuację, jaka ją spotkała.

– (…) Na przestrzeni kilkuset metrów niosąc zakupy w torbie z tęczą zostałam raz opluta, dwie panie pod kościołem na mój widok zrobiły znak krzyża, jeden starszy pan mnie popchnął na ulicy pod straganem mówiąc „parszywe lewactwo”, matka z dziećmi, które zawołały: mamo kupmy taką siatkę, jaką ma ta pani i odpowiedz: nie jesteśmy zboczeni; jednej pani z dzieckiem w sklepie na B prawie wypadły zakupy, a potem zapytała teatralnym szeptem nad ekologiczna cukinią: Pani się tak nie boi z TYM chodzić?… – napisała dziennikarka.

Obserwując, jakie agresywne emocje może wzbudzić tęczowa torba, Karolina Korwin Piotrowska zdecydowała się wyłączyć możliwość komentowania posta.

Gwiazdy o LGBT

Okropne wydarzenia, jakie miały miejsce podczas Marszu Równości zbulwersowały wiele osób, w tym także gwiazdy. Na swoich mediach społecznościowych swoją niezgodę na agresje wyrazili m.in.: Maffashion , Honorata Skarbek, Michał Piróg , a także Doda , która zebrała się na dodatkowy gest wsparcia wobec społeczności LGBT. Podczas telewizyjnego koncertu stacji Polsat w Białymstoku Rabczewska zaśpiewała piosenkę Alicji Majewskiej: Nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego, gdyby nie fakt, że miała na sobie tęczową pelerynę. Mało który polski artysta odważyłby się na taki gest. Mamy nadzieje, że inne gwiazdy wezmą przykład z Dody.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

TVN

Karolina Korwin Piotrowska została zaatakowana na ulicy.

TVN

Powodem zaczepek była tęczowa torba.

TVN

Cały wpis dziennikarki.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Katarzyna Dowbor opowiedziała o traumatycznym małżeństwie. ”Był zazwyczaj albo pijany, albo na kacu”
  2. Jak mieszka Blanka Lipińska? Autorka erotyków pokazała nowy apartament ze spektakularną garderobą
  3. Syn Roberta Janowskiego bierze ślub! Jest bardzo podobny do ojca

Tagi:

Podobne artykuły

Plotki i gwiazdy

Andrzej Bober ma nowotwór. Legendarny dziennikarz prosi o wsparcie. "Wyhodowało go kilku lekarzy"
Czytaj więcej >

Plotki i gwiazdy

Małgorzata Ohme: "Dzisiaj wychodzę za mąż". Zachwycająca sesja w białej sukni, "Uwolniłam to co mnie hamowało"
Czytaj więcej >

Plotki i gwiazdy

Naturalna Joanna Liszowska pokazała się na Instagramie. Wiele osób myślało, że to prawdziwe włosy
Czytaj więcej >

Plotki i gwiazdy

Olga Bołądź wybrała dla córki niepopularne imię. W Polsce nosi je garstka osób, ma wyjątkowe znaczenie
Czytaj więcej >

Nowości

Tomasz Wolny wdał się w szarpaninę z pijanym kierowcą. Na miejsce przyjechała policja. "Musiałem działać szybko"
Czytaj więcej >

Nowości

Nowe informacje w sprawie śmierci Kacpra Tekieliego. Prokuratura wszczęła śledztwo
Czytaj więcej >
Robert Głowacki

Redaktor działu show-biznes w Lelum.pl. Absolwent dziennikarstwa i komunikacji społecznej na Społecznej Akademii Nauk w Warszawie. Swoją pracę licencjacką napisał o kreowaniu wizerunku Dody, której jest fanem. Nie lubi sportu, nie przepada za siłownią, za to uwielbia podróżować i poznawać wszystko, co nowe.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]