TVN został ostro skrytykowany nie tylko przez znanego artystę, ale również przez grono fanów oraz widzów w ogóle. Muzyk opublikował wiadomości tekstowe, jakie wymieniał z przedstawicielem popularnego programu śniadaniowego. Mężczyźnie odmówiono promocji jego akcji charytatywnej, o ile nie przystanie na bardzo specyficzne warunki.

Wokół życia prywatnego Michała Wiśniewskiego zawsze było dużo szumu. Sam artysta zazwyczaj mówił o nim dosyć otwarcie, Jednak ostatnio muzyk odmówił komentowania rozwoju swojego ostatniego związku, w związku z czym media chwytają się, czego mogą, żeby zdobyć te informacje. Ostatnio nieudana próba, jakiej podjął się TVN stała się komentowana na całą Polskę. 

Dzień Dobry TVN nie będzie promował akcji charytatywnej

Michał Wiśniewski zwrócił się do programu Dzień Dobry TVN z prośbą o relację z organizowanej przez niego akcji charytatywnej. Akcję Wiśnia Dzieciom skierowaną na pomoc dzieciom z domów dziecka artysta organizuje od 24 lat. W tym roku oburzyło go zachowanie programu śniadaniowego.

TVN odmówił przeprowadzenia relacji ze szczytnej akcji, ponieważ Michał Wiśniewski nie zgodził się w zamian za nią na wspólny wywiad z nim i z jego nową partnerką, która, jak krążą słuchy, jest obecnie w ciąży. To zachowanie oburzyło wielu widzów. Oczywiście, telewizja ma prawo wybierać, kogo reklamuje, ale odmówienie pomocy dzieciom z domów dziecka wielu osobom wydało się niesmaczne. 

W tym roku w TVP

Przedstawiciele programu Dzień Dobry TVN odmówili komentarza na ten temat, kiedy zwrócił się do nich portal plotek.pl. Michał Wiśniewski jednak głośno wyraża się krytycznie na temat postępowania stacji. Na swoim Facebooku napisał — POKAŻ U NAS PARTNERKĘ, a my PRZY OKAZJI OPOWIEMY O AKCJI. Hmm. Trochę słabe.

Jak wyjaśnił mężczyzna, chodziło tylko o to, żeby zachęcić życzliwych do pomagania. W związku z odmową ze strony TVN relacja z akcji będzie prowadzona przez Polsat i TVP. Najwyraźniej te stacje nie postawiły takich twardych warunków.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

tvn
Michał Wiśniwski, youtube.com

Michał Wiśniewski zwrócił się o pomoc do DDTVN.

tvn
facebook.com/MichalChristianWisniewski

Stacja odmówiła promowania jego akcji charytatywnej.

tvn
fot. Onet Rano, youtube.com

TVN postawił zbyt twarde warunki.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Lodówkę lub pralkę kup przed nowym rokiem. Potem ostro przepłacisz
  2. Natalia Kukulska w kultowej świątecznej piosence Coca-Cola „Coraz bliżej Święta”
  3. Jennifer Lopez planuje urodzić dziecko po 50-tce. „Mówi ludziom, że ma biologicznie 31 lat”
  4. Córka Agnieszki Kaczorowskiej jest w niebezpieczeństwie? „Pojawiły się jakieś groźby”
  5. Anna Przybylska musiała zostawić swojego pierwszego męża. Mało kto wie, o smutnej prawdzie, którą skrywał ich związek

źródła: plotek.pl

Redaktorka działu lifestyle w lelum.pl Studentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim na specjalizacji medialnej. Interesuje się literaturą romantyzmu. Pisanie zawsze było jej pasją, którą rozwijała już od dzieciństwa. Dziennikarstwo jest karierą bliską jej sercu, chociaż nie wybrała tego kierunku studiów, by pracować nie tylko nad swoim warsztatem pisarskim, ale i pogłębiać miłość do Juliusza Słowackiego