TVN posiada wiele programów, które przyciągają uwagę telewidzów. W niektórych dochodzi do mnóstwa sytuacji, które odbijają się szerokim echem w całym kraju. Podczas emisji jednego z nich para dała upust swojemu miłosnemu uniesieniu. Niedługo po tym padły gorzkie słowa.

Na antenie TVN doszło do niecodziennej sytuacji. Fani jednego z popularnych programów na moment osłupieli, kiedy para zaczęła uprawiać stosunek przed kamerą. Bohaterowie sytuacji zdawali się nie mieć żadnych problemów z tym, że są kamerowani.

TVN. Uprawiali stosunek przed kamerą

Fani popularnego reality show puszczanego na antenie TVN 7 pt. Hotel Paradise mieli niezły ubaw podczas emisji ostatniego odcinka. Niektóre z tamtejszych par zdają się nie mieć żadnych problemów, z tym że są na antenie. Poziom pikanterii programu wzrasta, a uczestnicy programu dbają o swoich fanów, zapewniając im dawkę nie byle jakiej rozrywki. Przy okazji dają upust swoim pragnieniom, co udowodnili w ostatnim odcinku.

W poniedziałek zrobiło się w programie naprawdę gorąco. Wszystko za sprawą Dominiki i Artura, którzy postanowili uprawiać stosunek przed kamerami. Wszystko wskazuje na to, że mimo wcześniejszych wątpliwości łączy ich uczucie. Podobnie postąpili Kamil i Julia, którzy najpierw się pokłócili, a następnie dali się ponieść miłosnemu uniesieniu.

  1. Jacek Borkowski ujawnił: „Jestem gejem”. Aktor „Klanu” był trzykrotnie żonaty
  2. Jarosław Jakimowicz się doigrał? Nie wytrzymał, ze śmiechem zwyzywał obcego człowieka
  3. Nie żyje gwiazda muzyki. Jego piosenki śpiewali wszyscy Polacy

Hotel Paradise. Kiedy obejrzymy?

Na antenie TVN 7 od 5 października emitowany jest serial Brzydula, co oznacza, że popularny Hotel Paradise został przeniesiony na późniejszą porę. Od najbliższego wtorku jeden z najpopularniejszych programów typu reality show w Polsce będzie można oglądać o godzinie 20:30.

Warto zaznaczyć, że Hotel Paradise zapewnia swoim fanom materiały w wersjach premium. Wszystko, co przeszło uwadze wielbicieli programu dostępne jest na platformie player.pl, gdzie fani mogą obejrzeć odcinki bez cenzury.

Sytuacje z Dominiką i Arturem oraz Kamilem i Julią tylko podkreślają, że program nabiera wyjątkowego rozpędu. Na antenie TVN dostępnych jest także mnóstwo innych programów, które cieszą się ogromną oglądalnością i zainteresowaniem fanów. Przykładem takiego programu może być Projekt Lady, w którym dochodzi do wielu wzruszających sytuacji.

ZOBACZ WIDEO:

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Hotel Paradise TVN7 (@hotelparadise.tvn7)

Uczestnicy programu Hotel Paradise dali się ponieść fantazji. Uprawiali stosunek przed kamerami.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Ludzie są wywożeni w karetkach za miasto, sytuacja jest bardzo zła. Co się dzieje? Niepokojąca relacja z Warszawy
  2. Wielka zmiana w Polsce już za 10 dni. Tysiące Polaków nie wie, bardzo ważna wiadomość
  3. Tak przykrego finału nikt się nie spodziewał. Synowa Martyniuków upokorzona
  4. Ministerstwo zdrowia potwierdziło. Warszawa trafi do żółtej strefy? Rzecznik MZ „na 99 procent”
  5. Czy każda szkoła w Polsce powinna mieć mundurek? Czy to zmniejszyłoby dyskryminacje?
  6. Pierogi po ukraińsku są wyrazistsze, delikatniejsze i nigdy się nie rozpadają. Farsz wzbogacony jest kultowymi dodatkami

Źródło: o2.pl

Redaktor w Lelum.pl. Absolwent Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Pracował dla Radia Centrum w Lublinie oraz portalu sportowego iGol.pl. Pasjonat sportu, w szczególności piłki nożnej, hip-hopu i dobrego kina. W wolnych chwilach pisze wiersze i teksty muzyczne. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl