TVN emituje program Martyny Wojciechowskiej od wielu lat. Podczas podróży kobieta już nie raz udowodniła, że prawdziwi bohaterowie żyją wśród nas. Tym razem wydarzyło się coś, czego ludzie nie zapomną na długo. Prezenterka i jej ekipa doświadczyli chwil grozy.

Martyna Wojciechowska od wielu lat podróżuje, by poznać różne aspekty życia ludzi, mieszkających nawet w najciemniejszych zakamarkach naszej planety.  To, czego świadkiem była Martyna tym razem, zszokuje wszystkich. Co się wydarzyło?

To nagranie jest naprawdę wstrząsające!

Niedawno, prezenterka TVN odwiedziła niesamowitą kobietę- Ghadę, która w przeszłości była nauczycielką w syryjskiej szkole. Kiedy wybuchła wojna, kobieta postanowiła zacząć działać na rzecz kobiet. Od kilku lat mieszka więc w Libanie, gdzie stara się budować szkoły dla dzieci, które musiały uciekać ze swojego kraju. Ghada uczy Syryjki tego, co ich w sytuacji najważniejsze, czyli jak być niezależną kobietą. Daje im także nadzieję na lepsze jutro.

TVN
fot. Screen, youtube.com, tvnpl

To, co wydarzyło się podczas nagrania, nigdy nie powinno mieć miejsca! W czasie kręcenia zdjęć doszło do kłótni między Syryjczykami a Libańczykami. W wyniku akcji doszło do strzelaniny. Jak mówi sama Martyna Wojciechowska, córki Ghady słyszały po raz pierwszy huk strzałów, odkąd uciekły z Syrii. Ten wstrząsający moment można obejrzeć na nagraniu udostępnionym przez stację TVN. Martyna Wojciechowska i cała ekipa programu jest pewna, że ta podróż na długo zapadnie w ich pamięci. 

Kiedy Kobieta na krańcu świata leci w TVN?

Kobieta na krańcu świata ma emisję w niedziele o godzinie 11 w stacji TVN. to wszystkim dobrze znany polski program dokumentalny, prowadzony przez podróżniczkę od samego początku. Od 2009 roku jest stale emitowany na antenie TVN.

W każdym odcinku poznajemy nowe bohaterki, które codziennie zmierzają się z wieloma problemami. W każdym odcinku przedstawiane są inne konflikty społeczne, takie jak  przemoc, bieda, a nawet łamanie praw człowieka. 

TVN
https://www.instagram.com/martyna.world/

To już finałowy odcinek jedenastej serii „Kobiety na krańcu świata” w TVN. Tradycyjnie stacja zadbała o to, by emisja programu miała swoje miejsce w niedzielę o godzinie 11:00.  

ZOBACZ WIDEO TUTAJ

To, czego świadkiem była Martyna, na długo pozostanie w naszych pamięciach!

tvn
https://www.instagram.com/martyna.world/

Martyna Wojciechowska od lat pomaga kobietom, które na co dzień zmagają się ze strasznymi problemami. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Za zakupy w Niemczech możesz zapłacić dotkliwą karę. Rząd wprowadził surowy zakaz
  2. Grażyna Torbicka zdradziła swój największy sekret. Trudno uwierzyć, że ją to spotkało
  3. Maryla Rodowicz rywalizowała z Urszulą Sipińską. Ich bójka w Opolu przeszła do historii
  4. Joanna Krupa w ogniu krytyki. Pokazała nagranie z piłowania paznokci nowo narodzonej córce
  5. Cios w samo serce matki. Chodzi o 16-letnią córkę Pakosińskiej z kabaretu
  6. Kim był 30 lat młodszy kochanek Beaty Tyszkiewicz? Informacje ścinają z nóg

Źródło: youtube.com, tvnpl

 

 

 

 

 

Poprzedni artykułWarkoczyki afrykańskie syntetyczne. Prawdziwy hit tego sezonu
Następny artykuł„Kochanka zniszczyła mi życie. Miała siedzieć grzecznie i cicho, a zadzwoniła do mojej żony”
Redaktorka Lelum.pl Studentka filologii polskiej na wydziale polonistyki Uniwersytetu Warszawskiego. Interesuje się modą, muzyką alternatywną oraz show-biznesem. Jej największą pasją są podróże. Z przyjemnością angażuje się w działania społeczne i kulturalne.