TVN: nie żyje Miriam Riviera, gwiazda popularnego piętnaście lat temu reality show. Miała zaledwie 38 lat. Okoliczności jej śmierci nie są jasne. Jej bliscy uważają, że w sprawę mogą być zamieszane osoby trzecie.

TVN: do mediów trafiła informacja, że kilka miesięcy temu tragicznie zmarła gwiazda kontrowersyjnego programu Wszystko o Miriam i uczestniczka australijskiej edycji Big Brother’a. Trwają spekulacje na temat jej śmierci.

Nie żyje Miriam Rivera, gwiazda emitowanego przez TVN reality show

Oficjalną przyczyną śmierci Miriam Rivery jest samobójstwo. Gwiazda miała powiesić się w swoim domu w meksykańskim Hermosillo. Jej mąż nie wierzy, że mogłaby targnąć się na własne życie. W rozmowie z Daily Mail Australia mówił, że w dniu śmierci Miriam dzwoniła do niego. Miała źle się czuć i wymiotować krwią. Po rozmowie pojechała do szpitala. Ostatni raz mężczyzna słyszał jej głos, gdy miała wracać do domu. Dwie godziny później nie żyła.

Mężczyzna twierdzi, że Miriam nie miała powodów, aby targnąć się na swoje życie. Chciał przewieźć jej ciało do Nowego Jorku, aby wykonać sekcję zwłok, ale ciało zostało skremowane. Jej przyjaciółka, Jeanett Ørtoft na Facebooku pisała, że Miriam miała mnóstwo planów na przyszłość i nie mówiła, że miała problemy.

Kim była Miriam Rivera?

Miriam Rivera urodziła się w 1981 roku w Meksyku jako chłopiec. W wieku 11 lat zaczęła przyjmować hormony, bo od zawsze czuła się dziewczynką. Choć poddała się wstawieniu implantów piersi, to nigdy nie zdecydowała się na operację całkowitej zmiany płci. 

W 2004 roku powstał program Wszystko o Miriam, w którym sześciu mężczyzn zabiegało o jej względy. Dopiero na sam koniec dowiedzieli się, że Miriam nie urodziła się kobietą. Sprawa wywołała ogromny skandal, a uczestnicy show zgłosili sprawę do sądu i otrzymali olbrzymie odszkodowania. Korzystając z fali popularności Miriam pojawiła się w jednej z australijskich edycji Big Brothera. Zdaniem jej przyjaciółki w planach miała napisanie książki.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

TVN
fot. screen Wszystko o Miriam

Miriam Rivera była gwiazdą kontrowersyjnego reality show.

tvn
twitter.com/MirrorCeleb

Gwiazda zmarła w wieku 38 lat. Rodzina sugeruje morderstwo.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Anita Lipnicka w Playboy’u! Takiego ciała nie ma żadna inna polska gwiazda
  2. Iwona Schymalla przez 21 lat była gwiazdą stacji. Czym dziś się zajmuje?
  3. Tomasz Kammel spędza wakacje z ukochaną? Gwiazdor pokazał zdjęcie
  4. 39-letnia Marta Kaczyńska publicznie karmi syna piersią na plaży. Ile lat ma dziecko?
  5. Nie poszła na ślub siostry. Powód powala
Poprzedni artykułWnuczka postanowiła zrobić babci żart. Efekt przerósł jej największe oczekiwania
Następny artykuł„Aleja Gwiazd” w wykonaniu Joanny Liszowskiej nie spodobała się internautom. Głos zabrała sama Zdzisława Sośnicka
Redaktor prowadząca w Lelum.pl Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na lubelskim UMCS-ie. Interesuje się polityką, kreowaniem wizerunku i show-biznesem. Fanka kina noir i kryminałów. W wolnych chwilach odwiedza warszawskie teatry.