TVN: gwiazda jednego z uwielbianych programów telewizyjnych w miniony piątek powiedziała w końcu sakramentalne tak. Huczna impreza nie odbiła się bez echa. W sieci pojawiły się właśnie zdjęcia z imprezy. Państwo młodzi wyglądali naprawdę zjawiskowo. 

Gwiazdor TVN-u wziął ślub i już niestety nie jest do wzięcia, nad czym pewnie wiele Polek będzie ubolewać. W zeszły piątek wraz ze swoją ukochaną stanęli na wspólnym kobiercu i przysięgali sobie dozgonną miłość i wierność. Zdjęcia z przyjęcia zrobiły prawdziwą furorę w sieci, fani nie powstrzymali się od komentarzy. 

TVN: gwiazdor uwielbianego programu wziął ślub 

Jedna ze znanych twarzy, którą mogliśmy podziwiać w telewizji TVN, jest już po ślubie. Cudowna wiadomość została przekazana za pośrednictwem mediów społecznościowych, wraz z uroczymi zdjęciami. Chodzi oczywiście o Krzysztofa Iwaneczko, który brał udział w 6. edycji programu The Voice of Poland

-Choć czuliśmy się w tym dniu najszczęśliwsi na świecie, to wiemy, że najpiękniejsze dopiero przed nami – napisał pod zdjęciem, na którym wpatruje się w oczy swojej świeżo upieczonej żony. 

  1. Ludzie przerwali milczenie. Mieszkańcy Fuledy opowiedzieli o śmierci Piotra Woźniaka-Staraka
  2. Czy tym ludziom nie jest wstyd? Zdjęcie znad Morskiego Oka, które mówi więcej, niż tysiąc słów

 Zdjęcia z wesela pojawiły się w sieci 

Zdjęcia z wesele Krzysztofa Iwaneczko wywołały falę pozytywnych komentarzy. Internauci nie szczędzili komplementów i gratulacji. Trzeba przyznać, że młoda para prezentowała się niezwykle zjawiskowo i wszechobecny zachwyt jest jak najbardziej uzasadniony. 

ZOBACZ ZDJĘCIA: 

 

 
 
 
 
 
Visualizza questo post su Instagram

 

Gwiazda TVN jest już po ślubie. 

TVN
fot. facebook.com/zespolbraciapl/

Zdjęcia z imprezy cieszą się szerokim zainteresowaniem. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Druzgocąca wiadomość z samego rana, kondolencje spływają ze wszystkich stron. Lekarze byli bezradni, nie żyje uwielbiany gwiazdor
  2. Paulina Młynarska opublikowała zdjęcie papieża. Podpis wywołał burzę, ludzie są wściekli
  3. Dramat, służby od razu rzuciły się na ratunek. Niestety było za późno
  4. Imiona facetów, którzy będą najlepszymi mężami. Oni nigdy cię nie zawiodą, są ideałami
  5. Niesamowita wiadomość od Biedronki, nie można przegapić. Będą rozdawać własne bony, masz tylko 1 dzień

Źródło: jastrzabpost.pl 

 

Poprzedni artykułMinisterstwo zdrowia właśnie wydało pilny apel do Polaków. Nieprzestrzeganie może skończyć się tragedią
Następny artykułNad ranem przekazano dramatyczną wiadomość. Nic nie dało się zrobić, nie żyje
Wydawca w Lelum.pl. Absolwentka krajoznawstwa i turystyki kulturowej na KUL. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: borynadrianna9@gmail.com.