W stacji telewizyjnej TVN dojdzie do wyjątkowych zmian. Na telewidzów czeka nowa wiosenna ramówka, której tytuł będzie brzmieć Jesteśmy w domu. W tym roku będzie miała naprawdę wyjątkową formę. Znamy szczegóły emisji wszystkich ulubionych programów telewizyjnych Polaków.

Pandemia koronawirusa sprawiła, że tegoroczna ramówka stacji TVN będzie przedstawiona w formacie telewizyjnego show. Telewidzowie będą mogli ją zobaczyć już 14 lutego o godzinie 20:05 na antenie stacji TVN.

Nowa ramówka TVN

Nowa ramówka stacji telewizyjnej zostanie zrealizowana w wyjątkowych okolicznościach.  Z powodu pandemii koronawirusa producenci zadecydowali, że odbędzie się w specjalnym studiu z ograniczoną ilością osób, oraz bez publiczności. Takiej sytuacji w telewizji, której prezesem jest Edward Miszczak nie było.

W trakcie nowej ramówki telewidzowie będą mogli poznać wszystkie programy, teleturnieje, seriale, czy inne produkcje, które już wkrótce zadebiutują na antenie TVN. Z uwagi na panującą pandemię koronawirusa zdecydowano, że nagranie odbędą się w odmienionej formie.

Wiadomo już, że widzowie będą mogli podziwiać zmagania gwiazd. Wydarzenie poprowadzą Paulina Krupińska w towarzystwie Marcina Prokopa, zatem na nudę nie będzie można narzekać. 

Przypomnijmy, że 10 lutego trwał protest wolnych mediów i nie nadawano żadnych programów (poza TVP). TVN także dołączyła się do akcji, w związku z czym po raz pierwszy w historii nie zostało wyemitowane wieczorne wydanie Faktów. Więcej na temat strajku opowiedziała w mediach społecznościowych Ewa Drzyzga.

Edward Miszczak o nowej ramówce 

Prezes omawianej stacji telewizyjnej TVN, Edward Miszczak w rozmowie z wirtualnemedia.pl zdradził, że zrobią wszystko, by widzowie nie nudzili się podczas przedstawiania nowej ramówki. Chcą zrobić to w naprawdę wyjątkowy sposób, jakiego nie było nigdy dotąd.

– Nie chcemy przedstawiać tego w formie prezentacji, ale podczas rozrywkowego show, jakiego nie było dotąd w telewizji  – powiedział Edward Miszczak dla Wirtualnych Mediów.

Sama zapowiedź ramówki jest naprawdę wyjątkowa. Na Instagramie stacji można przeczytać opis, który zapowiada ciekawy przebieg zdarzeń. Nie da się ukryć, że telewidzowie mają, na co czekać.

– Rozsiądź się z nami na własnej kanapie i oglądaj show, jakiego jeszcze nie było! Będzie masa niespodzianek, atrakcji, zabawy z gwiazdami, a ponadto odkryjemy tajemnice wiosennych seriali i programów! – czytamy na Instagramie.

Będziecie oglądać nową ramówkę TVN?

Zobacz zdjęcie:

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez TVN.pl (@tvn.pl)

Nowa ramówka TVN zapowiada się niezwykle ciekawie.

 

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: obcas.pl

Poprzedni artykułZimne kąpiele – jakie są ich zalety? Jak zacząć?
Następny artykułMonika Zamachowska pojechała na Jasną Górę. ,,Intencji do modlitwy mi nie zabrakło”
Redaktor w Lelum.pl. Absolwent Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Pracował dla Radia Centrum w Lublinie oraz portalu sportowego iGol.pl. Pasjonat sportu, w szczególności piłki nożnej, hip-hopu i dobrego kina. W wolnych chwilach pisze wiersze i teksty muzyczne. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl