TVN i Agnieszka Woźniak-Starak tworzyli duet idealny. Dziennikarka chętnie występowała w roli gospodyni i prowadzącej wielu programów stacji, a telewizja wręcz ją kochała. Od kilku miesięcy wciąż słyszy się, że gwiazda ma zamiar wrócić do pracy. Czy TVN skusi ją swoją ofertą?
Agnieszka Woźniak-Starak to niezwykle utalentowana dziennikarka telewizyjna i radiowa. Dwukrotnie nominowana do nagrody Telekamer, uznanie zdobywała prowadząc takie programy jak Kawa czy herbata, Pytanie na śniadanie oraz realizując dokumenty jak Szalone Tokio. Czy gwiazda zdecyduje się na powrót do telewizji po stracie męża? Wygląda na to, że TVN ma już na nią plan.

Agnieszka Woźniak-Starak wraca do pracy?

Agnieszka Woźniak-Starak wraca do pracy, a dziennikarkę będziemy mogli usłyszeć we własnej, autorskiej audycji, która poprowadzi na antenie radia Newonce.

W przypadku dziennikarki nie jest to pierwszy romans z radiem. W latach 2000 była związana z Radiową Jedynką, gdzie prowadziła poranną audycję, a następnie przy boku Kuby Wojewódzkiego występowała w słuchowisku Eski Rock. Najwięcej osób kojarzy ją jednak z programów telewizyjnych. Czy zobaczymy ją jeszcze w TVN?

  1. Kasia z ”Królowych życia” zmieniła fryzurę. Teraz gwiazda ma włosy w kilku kolorach
  2. Kinga Duda migiem ulotniła się za granicę. Właśnie wyciekł pilnie strzeżony powód, prezydent nie mógł dłużej milczeć

Agnieszka Woźniak-Starak w TVN

Agnieszka Woźniak-Starak w TVN gościła od 2013 roku. Dla medialno-rozrywkowej grupy, dziennikarka prowadziła takie programy jak wakacyjne wydania Dzień dobry TVN, talent show Aplauz, aplauz!, telewizyjny magazyn show-biznesowy Na językach, reality show Ameryka Express czy Big Brother Arena. Stacja nie ukrywa, że ma do dziennikarki słabość. Nic dziwnego. Agnieszka Woźniak-Starak świetnie sprawdza się w tej roli. Czy jednak ona również zatęskniła za planem nagraniowym?
Jak dowiadujemy się z portalu Pomponik, władze TVN starają się by gwiazda wróciła na wizję, a szefostwo stacji jest w stałym kontakcie z dziennikarką. Według doniesień Agnieszka Woźniak-Starak miałaby dołączyć do ekipy Dzień Dobry TVN i zostać jedną z prowadzących.
TVN nie chce wywierać na dziennikarce presji. Woźniak-Starak podkreśla, że potrzebuje więcej czasu. Wszyscy jednak liczą, że niedługo zobaczą ją na wizji.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

TVN
instagram.com/aga_wozniak_starak/

Agnieszka Woźniak-Starak przechodzi żałobę po stracie męża.

TVN
instagram.com/aga_wozniak_starak

Kobieta to bardzo dobra dziennikarka, nic dziwnego, że TVN tak zabiega o jej powrót.

tvn
instagram.com/aga_wozniak_starak

Gwiazda jest fanką psów. Ma ich całą gromadę, w ich towarzystwie zbiera także siły.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Powoduje więcej zgonów niż wypadki drogowe. Rośnie liczba zachorowań
  2. Strzały w centrum handlowym, jest ofiara i ranny. Trwa policyjna obława, dramatyczne wieści ze świata
  3. Rodzina Roksany Węgiel właśnie się powiększyła. Wokalistka pokazała urocze zdjęcie
  4. Z ”M jak miłość” odejdzie aż dwóch aktorów? Grają główne role, zaskakujące doniesienia
  5. Napisała list do córki i zawarła w nim 14 punktów. Ostatni jest ważną prośbą
  6. Ważne, szybko musisz zwrócić znany produkt do Biedronki. Powód jest podejrzany i tajemniczy

źródło: pomponik.pl

Redaktorka działu life-style w Lelum.pl. Redaktor, copywriter i stylistka. Pisanie i moda od zawsze były bliskie jej sercu. Na swoim koncie ma publikacje w wielu branżowych portalach oraz czasopismach. Prywatnie miłośniczka Basquita i czarnej kawy.